Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore, mit csináljak hogy ne...

Ncore, mit csináljak hogy ne bannoljanak?

Figyelt kérdés
Most kerültem fel ncore-ra. Tudom, hogy paranoiásnak tűnök, de annyit küzdöttem a meghívómért, hogy semmi kedvem ahhoz, hogy rögtön bannoljanak. Tud valaki tanácsot adni, hogy ha valamit letöltök akkor azt kb. meddig töltsem vissza, hogy biztonságban legyek?
2014. jún. 3. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán olvasd el a szabályzatot..
2014. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
71%

Lehetőleg minél többet tölts vissza.

Ezzel növekszik a rangod, illetve pontokat is kaphatsz amivel meghívót tudsz nyomatni.


Általában 1,5x legalább töltsd vissza az anyagot illetve az előttem szóló szavaival élve - Go Szabályzat @ Gyik


Sok sikert és torrentezést!

2014. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Elkezdtem letölteni valamit, aminek csak néhány seedelője van, és senki nem tölti rajtam kívűl, így nincs kire feltöltenem. Tehát így lesz egy 200mbyte-os letöltésem, és 0mbyte feltöltés. Ezért bann jár? Szabályzatban nincs ilyen...
2014. jún. 3. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom minden torrent filet seedelésben kell hagyni 48 órán keresztül.
2014. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 miért.én? ***** válasza:
100%
Ha rákattintasz az "Aktivitás" menüpontra, ott kiírja a hátralévő seedidőt a seedköteles torrentjeidről.
2014. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindig seedelj.
2014. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ráklikkelsz az oldalon az Aktivitás-ra. Ha van restanciád, akkor azt ott láthatod. Ha ott nincs semmi, abbahagyhatod a seedelést.

Ha nincs kinek seedelned, akkor összesen 48 óráig kell a letöltött torrentet seedelned, de ezt nem kötelező egyhuzamban teljesíteni, 14 nap áll rendelkezésedre, hogy teljesítsd a 48 órát.

2014. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
vazz. szabályzat. arányrendszer már régóta nincs, ha letöltesz valamit seedelned kell 48 órát hó végéig, ha hó felénél kezdted el letölteni akkor kövi hónap feléig. nem szokásuk csak úgy bannolgatni az embereket, előszőr meg amúgyis warnt kapsz. de ha ennyire parázol akkor az egész szabályzatot olvasd el.
2014. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha jól emlékszem, akkor 48óra+a letöltött mennyiség függvényében után valami plusz idő a seed kötelezettség, de a képlet fent van az oldalon

nekem olyan 30-40GB os torrentnél szokott lenni 52 óra körül a seed kötelezetteség

2014. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!