Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncoe-on, hogyan lehet meghívót...

Ncoe-on, hogyan lehet meghívót küldeni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom , hogy 1000 ponttól lehet küldeni. Tesómnak pont ennyi van de mégsem tudott nekem küldeni. Akkor hány ponttól lehet meghívót küldeni , ha nem 1000-től?

2014. máj. 29. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden infó le van írva az oldalon, rendszerezett formában.


Wiki/Meghívás


"Csak Elite, vagy magasabb rangú felhasználók tudnak meghívót küldeni! "


Elite: 52 hét tagság és 1 TB feltöltés és Top 50k helyezés. Ha ez mind megvan, akkor 1000 pont és ingyenes a meghívás.

2014. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem elég a pont, minimum Elite rangúnak kell lenned hozzá.


Ami annyit jelent, hogy legalább 52 hete regisztrált felhasználó legyél, 1 TB feltöltéssel rendelkezzél, emellett benne legyél a legjobb 50.000-ben.


Rangokról bővebben a Wiki menüpontban.

2014. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

"A meghívásról:


 Egy meghívó elküldése 1000 pontba "kerül", Prémium státusszal 50-be. (A pontrendszerről bővebben -> ITT)

 Csak Elite, vagy magasabb rangú felhasználók tudnak meghívót küldeni! (Rangokról bővebben -> ITT)

 Havonta 1 darab meghívó küldhető. (Prémium előfizetők korlátlan számban küldhetnek)

 Egy időben egyszerre csak 1 meghívóval rendelkezhet mindenki!

 A meghívó a küldéstől számított 1 hónapon belül használható fel!"


Gyanítom nincs megfelelő rangod.

2014. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! :)

"Gyanítom nincs megfelelő rangod"

Jól gyanítod nincs megfelelő rangom, mert még regisztrálva sem vagyok az oldalon. :))

2014. máj. 29. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!