Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy is van ez youtube-on?

Hogy is van ez youtube-on?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy mi a helyzet ha youtube-ra szeretnék feltölteni egy saját készítésű videót ami alá egy népszerű zenét szeretnék rakni? (nem pénzszerzésre)


Van aki azt mondja hogy nem lehet, mások szerint csak úgy hogy a zeneszám információit berakom a leírásba, youtube-on pedig elvesztem a sok információs áradatban ezzel kapcsolatban.



2014. jún. 2. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Töltsd fel és majd kiderül. Volt, hogy egy-egy videóm alatt felismert a Youtube egy zenét, ott el kellett fogadnom, hogy nem az én zeném, mástól származik. Ennyivel el lett intézve. Nézhető maradt továbbra is, a hangsáv sem lett letitlva. Egy videómmal jártam kicsit rosszabbul, az egy országban le lett tiltva.
2014. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Áhá, szóval ez ilyen lutri játék. :)
2014. jún. 2. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!