Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Skype partnerem sosem látom...

Skype partnerem sosem látom belépve, pedig írt is nekem, azt mondja, de nem kaptam meg, és amit én írok, az sem megy át. Miért? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 18:38
 1/2 karesz01 ***** válasza:

Amikor elindítod a skype-od akkor (kijelentkezett) módban vagy !

Kijelentkezett státuszban a skype nem nem tud kapcsolódni senkihez .


Ahhoz hogy a skype kapcsolódni tudjon a partner listádon lévőkkel , meg kell változtatnod a státuszod.


Választhatsz : -Elérhető , -Nincs a gépnél , -Rejtett


( Elérhető ) módba lépésedkor a skype azonnal frissíti a kapcsolatok státuszának jelzését az aktuálisra .

Ha írsz neki látni fogja , ha ő ír neked látni fogod .

(mindketten megkapjátok az üzenetet)


KIJELENTKEZETT módban írt üzeneteket a skype nem küldi el , és nem is fogadja !!!

(mivel nincs kapcsolat a többiekkel)


---

"Skype partnerem sosem látom belépve"

A partnered felöl ő kijelentkezett , rejtett módban van

A te oldaladról te vagy kijelentkezve


"pedig írt is nekem, azt mondja, de nem kaptam meg, és amit én írok, az sem megy át."

"Miért?"

Kijelentkezett módban vagytok , az üzeneteknek se feladója se fogadója nincs .


"Mit lehet tenni?"

Kijelentkezett módban semmiképpen ne legyetek .

Válasszátok az Elérhető módot .

2014. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! De ma láttam belépve, írtam is neki, én is be voltam jelentkezve, látható voltam. Az eddigi üzeneteim sem mentek át és amikor akkor írtam, az sem ment át. Amiket ő írt elmondása szerint korábban, azokat se kaptam meg ekkor se.

Itt valami bibi van. Lehet tenni valamit ilyenkor?

2014. máj. 27. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!