Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki, megoldást? Lent...

Valaki, megoldást? Lent leírok mindent.

Figyelt kérdés
Szóval,van nekem egy Winzip-es torrent letöltésem, a kicsomagoláshoz (miért is ne) kódot kér, ránézek a mellékelt Readme fájlra, amiben is egy link van. Namost itt jön a lényeg,ránézek az oldalra ahol is kidob 4-5 választási lehetőséget, (nyerj Iphont,stb..), aszt írja h mennyek rá vmeikre és megkapom a kódot,meg is teszem (én kis naív), de minden oldalnál kidobja h adjam meg a számom, na de m1 is, szerintem mindenki ismeri eszt az esetet.Valaki megtudta már szerezni ilyen oldalon aszt amit akart? És hogy? Mert hallotam h volt akinek sikerűlt

2014. máj. 20. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában ha letöltesz 1 ZIP fájlt és ha figyelmes van oda szokót lenni írva a jelszó! Anélkül nem müxik! Nézz vissza ahonnan letöltötted ott lesz -e? Ha nem :sztem kamu! Semmi választási lehetőségekre nem kell klikkezni, mert bele szaladhatsz jó kis vírusba...
2014. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Normâl torrent volt.De köszi visszanézem.
2014. máj. 20. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!