Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok google-ban...

Miért nem tudok google-ban keresni?

Figyelt kérdés

Akárhányszor újratöltöm az oldalt valami hiba van vele.

Vagy nem jön be semmi kép vagy csak részetek vagy ssl kapcsolódási hibát ír ki vagy egy fehér képernyőre ezt a linket dobja ki [link]

Ha képet nyitok meg azt meg lemosódottan szétcsúszva dobja be. Ma kezdődött ez a hiba windows 7 most lett újrarakva rajta 1 hete.



2014. máj. 17. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a böngészőm újratelepítés vagy egy másik kipróbálásán kezdeném a sort.
2014. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a dátumot a gépeden.
2014. máj. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
amit belinkeltél,az mi ?
2014. máj. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 levis56 ***** válasza:
Az explorer alapból a gépen van próbáld ki,azzal is ezt csinálja? Ha nem töröld a google böngit majd telepíts egy másik verziót,ha mégsem jó tedd egy korábbi visszaállítási pontra a gépet.
2014. máj. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Explorer se megy rendesen azzal is csak szenved.

Most vettem észre hogy amikor bekapcsolom a gépet egy darabig jó és kb fél óra vagy egy óra múlva kezdi el a hülyeségeit. Lehet hogy háló kártya baja lessz?

2014. máj. 19. 23:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Vírus vagy egyéb kártevő ellen kellene tenni valamit. Aztán új böngésző. (mármint újratelepíteni a meglévőt vagy egy olyat felrakni, ami még nem volt)
2014. máj. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A gép most lett újrarakva de csináltam alapos víruskeresést is de nem talált semmit.
2014. máj. 20. 12:06
 8/10 szántóvető ***** válasza:
malware keresőt is futtattál?ha igen akkor töltsd le a Chrome-ot,az frissít minden plugint automatikusan.
2014. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik sikerült rendbehozni. Programok telepítése törléséből kitöröltem a számomra ismeretlen dolgokat. Utána futtattam Malwarebytes Anti-Malware. Most működik minden rendesen eddig.


Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!

2014. máj. 20. 12:42
 10/10 A kérdező kommentje:
Pff agyam eldobom most szépen betölt minden, csak most meg fél óránként kiírja hogy a böngésző nem válaszol és teljesen lefagy a gép.
2014. máj. 20. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!