Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja ki ezt a Google ha...

Miért írja ki ezt a Google ha keresni akarok valamit?

Figyelt kérdés

We're sorry...


... but your computer or network may be sending automated queries. To protect our users, we can't process your request right now.

See Google Help for more information.


A Google kezdőoldala bejön, de ha keresni akarok valamit akkor ezt írja ki.



2014. ápr. 16. 18:03
 1/7 csacsi2 ***** válasza:
100%

Valószinü vírusod van a gépen és a google tiltja az automatikus küldést.

futtasd le a malwarebytes -t.

[link]

esetleg toolbar vagy kiegészítő van a böngésződben ami automatizál (automatikus lekérdezés).

2014. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy vírusos a gép mert otthon működik.


A suli WiFi hálózatán írja ezt ki.

2014. ápr. 16. 20:11
 3/7 csacsi2 ***** válasza:
100%

Hát nekem is működik itthon a google...

Akkor kérdezd meg a rendszergazdát, mi van hálózatra kötve ami automatikus lekérdezéseket végez (másik gép a hálózaton-robot,tűzfal,NAT,proxy,vírus) esetleg ami miatt a google feketelistára tette azt....

Ha a gépeden minden rendben és csak ott jelentkezik a hiba akkor egyértelműen, nem nálad van gond. Ezt viszont csak a Hálózat rendszergazdája tudja megoldani:

[link]

2014. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Holnap szólok neki.


Ami még érdekes hogy a Speedtest.net szerint én Thaiföldön vagyok: [link]

Pedig Budapesten van a suli.


Ennek mi lehet az oka?

2014. ápr. 16. 21:14
 5/7 csacsi2 ***** válasza:
Proxy -n fut.Gondolom a böngésződ nincs proxy-ra állítva?! Ez is lehet a baja (hacsak nem thai szerveren vagy)...
2014. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem a rendszergazdát, és mondta hogy több oktatási intézmény is használja ezt a privát proxy szervert Romániába, és előfordul hogy valahova bekerül egy spam robot, vagy vírus megy valamelyik gépre és ezt letiltja Google. Általában pár napon belül meg szokott szűnni ez a probléma.

Addig adott nekem egy proxy címet ( 192.168.101.254 ) és a hozzáféréshez szükséges jelszót meg felhasználónevet amit ha beállítok akkor a suli saját IP címével tudok kapcsolódni a netre, de mivel mindennap új random jelszót állít be a szerver a proxy szerverhez ezért ha holnap sem működik a Google akkor megint kérjem el a jelszót.

2014. ápr. 17. 11:21
 7/7 csacsi2 ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, míg robot csatlakozik a rendszerhez.
2014. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!