Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van a hátterében az IWIW...

Mi van a hátterében az IWIW közösségi oldal 2014 június végi megszüntetésének?

Figyelt kérdés
Vajon erre a sorsra fog juthat a Facebook is? Esetleg néhány levelező szerver is? Gondolok itt a freemail-re és a citromail-re?

#Internetes közösségi oldalak #Levelező szerverek.
2014. máj. 15. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Nyersen fogok fogalmazni: lesz@rom
2014. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
remélem a facebook is hamar törölve lesz a dns szerverekről.
2014. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az Origo Zrt. közleménye szerint, miután a rivális facebook közösségi oldallal nem tudták tartani a versenyt és nem sikerült nyereséget termelni 2014-ben, így június 30-án a szolgáltatás megszűnik. "

[link]


[link]


2. minden megtörténhet!

(mivel ingyenesek, reklamálásnak helye nincs.)

ha normálisan csinálják, úgy járnak el mint az említett IWIW, tehát, megszűnésük előtt, lehetőséget adnak a fiókod tartalmának a mentésére.

2014. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

előbb vagy utóbb sorsára jut a faszbukk is!

[link]

(a myVip még műkszik? ha igen az maga lenne a csoda...)

2014. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kb. senki nem használta.

Igen. Igen. Igen.

Végül mind meg fog szűnni, csak idő kérdése.

G.

2014. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Erre fog nyilván, hisz jönnek az újítások rá amik mindig szarok mindenre (iwiw,youtube,google,facebook stb) aztán egyre kevésbé lesz népszerű, majd jön egy konkurens ami lesöpri... De ez majd nagyon sokára lesz, hisz most mindenki ezt nyomja, világ szinten divat, sok k**va még az utcán sem veszi ki a pofáját a telóból mert nagyba chat -el face -n...
2014. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 MolotovPunk ***** válasza:
77%

Én nagyon sajnálom,hogy az IWIW megszűnik.Utóbbi időben is rendszeresen használtam az oldalt.Hetente egyszer,kétszer fel léptem rá.Fosbuk ölte meg az IWIWet is,egyébként face sem fog örökké tartani,nehogy azt higgyétek.

Amúgy érdekes,de Myvip még létezik.

Ezek szerint az IWIW hamarabb feladta a küzdelmet,mint a Myvip...Szomorú azért ez.

2014. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

igen, előbb vagy utóbb minden megszűnik!

(az ingyenes Internetes hír és egyéb téma szolgáltatás is)

Ugyanis, az internetes weboldalak fenntartási és üzemelési költségeit az oldalakon megjelenő, és a célzott közönséget ELÉRŐ, REKLÁMOKBÓL származó bevételei fedezik! (a GY.K. weboldalét is!!!) Ha ezek a reklámok, a reklámblokkoló alkalmazások (pl. AdBlock, stb...) "jóvoltából" nem érik el a célközönséget, egyre kevesebben fognak reklámozni és így, a reklám-bevételek nélkül a weboldalak folyamatosan szűnnek meg! (max. a nonprofit oldalak maradnak, de azok is csak addig, míg a tulajdonosuk hajlandó finanszírozni a felmerülő költségeket úgy, hogy az neki soha vissza nem térül.)

... hivatalos verzió a megszűnésről:

[link]


[link]

2014. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 MolotovPunk ***** válasza:

Hozzátenném,utolsó nagy közösségi oldal,ami még értelmes volt és magyar az megszűnt IWIW volt.Na kb azóta sem találtam attól normálisabb oldalt.

(A face pedig egy kémportál.Utálom azt.)

2014. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az utolsó MolotovPunk válaszával értenék egyet.


Facebook-ot azért sem szeretem, mert a felhasználói felülete pócsék, átláthatatlan, egyszerűen nem felhasználóbarát. Az üzeneteket szerkesztő editora egy kalap sz...t ér. Nagyon sok idegfeszültséget okozott nekem. IWIW-en kialakított kapcsolataim, kezdhetem egy másikon, harmadikon újra építeni. Hogy elmentsük az IWIW-en létrehozott anyagainkat, nem sok értelmét látom. Hová tudom azokat exportálni? Facebook-on kívül van még valamilyen értelmes közösségi oldal, amit a magyarok is használnak?

2014. máj. 18. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!