Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tulajdonképpen minek a facebook?

Tulajdonképpen minek a facebook?

Figyelt kérdés

Ott nincs olyan, hogy nyugodt életet kedvelők, ehelyett: kalandos élet van. olyan sincs, hogy nem vagyok menő, helyette van: menő vagyok, vagány. Olyan sincs, hogy nem pörgök, helyette van: pörgök, pörögjünk. Olyan sincs, hogy csendes, helyette van: beszédes. Most én hiába hoznék létre ilyen klubokat, csendes, nyugodt, nem pörgök nem vagyok menő. Senki sem lépne be, ki ez a hülye, aki ilyen klubokat hoz létre? Csendes, nyugodt, nem pörög, ki ez állat?


Anti-éjjel-nappal budapest sem érdekel senkit, hátha van olyan ember, aki nem kíváncsi arra, hogy a meztelen seggéhez rugdossák a labdát, leütik egymást az utcán, meg a diszkóban, vásároljunk, vásároljunk jipíí, jipíí.



2014. máj. 15. 16:12
 1/2 anonim válasza:

Szia!De igen,én igazat adok neked!Próbáld meg!Próbálj meg egy ilyen klubot,vagy facebookcsoportot létrehozni.Meg fogsz

lepődni!Szerintem sokan belépnének!

Egyébként a facebook céljai,ahogy látom:

1.Az első:Minden információ és alkalmazás,és személy egy oldalon legen elérhető:Ne kelljen hozzá kilépni.

2.ismeret és információszerzés

3.Ha valaki el akar bújni,tűnni ebben a virtuális világban,egy kamuprofillal ezt nyugodtan megtehesse

4.csoportok,események szervezése:Erre kiváló

5.Egyéb,számomra (még) nem ismert célja is lehet a facebooknak.

Remélem,tudtam segíteni!

2014. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. máj. 15. 23:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!