Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létrejött a facebookon a Real...

Létrejött a facebookon a Real Trill Music-ot gyűlölők oldala. Valamit tenni kéne már, nem?

Figyelt kérdés
Egytől-egyig fikázó senkiházik, akik csak irigyek Mr. Bustára. A céljuk az, hogy "áttérítsék" a Busta fanokat a "jó" oldalra. Milyen lehetséges lépések vannak, amelyekkel elérhetjük, hogy megszüntessék az oldalt?

2014. máj. 9. 21:49
1 2 3 4 5
 21/48 anonim válasza:

"Nem az a baj, hogy véleményük van, hanem az, hogy ezt ki is mondják, és más emberekre akarják rákényszeríteni a véleményüket."


Kedves kérdező, te mit szívtál? :D Rákényszeríteni? Valakinek a fejéhez lett fogva egy pisztoly, hogy olvassa el a negatív véleményeket?

Tagja vagyok ennek a bizonyos oldalnak, és csalódást kell hogy okozzak, de nem vagyok irigy a kis kedvencedre. Ez tipikusan egy tinédzserkorú, manipulálható, példaképet igénylő rajongó megnyilvánulása....de majd talán te is rájössz erre egyszer...

Csak szeretnétek, hogy ez arról szóljon, hogy az irigyek összefognak...de nem. Jómagam azért vagyok a tagja, mert nem szeretem, ha valaki abból keresi a kenyérrevalót, hogy lopott zenékre káromkodik...és lesz.rom az üzenetet...vagyis kételkedek benne hogy van, de ha már egyszer olvasod ezt a választ, kérlek, igazán kifejthetnéd nekünk, gyengeelméjűeknek, mi is a dalok üzenete...

És nem ismerek se rossz se jó oldalt, engem nem érdekel a rap, sosem hallgattam, azt sem tudom eszik-e vagy isszák, csak egy ripacsot látok, akiért odáig vannak a 13-15 évesek és ettől úgy érzi ő szarta a spanyol viaszt és ez elég vicces.

2014. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy miért ne lehetne róla elmondani a negatív véleményt? Ő Isten? Ha ő fikázhat előítéletek alapján, akkor más is ítélkezhet felette....a legkönnyebben befolyásolható korosztályt uszítja a saját előítéleteivel....én ismerek olyan homoszexuális, és "emo" stílust képviselő embert is akiknek a cipőjük talpa többet ér mint ennek a szerencsétlennek az élete.
2014. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim válasza:
ja igen a másik meg ,hogy lopottak az alapok , van 1 szám is ami egy orosz repper írt és a szöveg is ugyan az csak magyarra fordítva a nevét is lopta Busta Rhimes től , és télleg abba mi az üzenet hogy káromkodik madafaka gengsztervagyok pittbul lexus , haha :D halgass inkább egy kis Tkyd et siskák AKPH ott van üzetenet haver :) bustát csak a 13-16 évesek szeretik ők még el is hiszik , hogy gengszter de közbe egy kiskutya , ha meg igazi gengszter reppet akarsz , Gotti , Razo , PAja-G stb.... ők igazi gengszterek
2014. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

"Valamit tenni kéne már, nem?"

Igen.

Tanulj és ne foglalkozz ilyen baromságokkal!

Vagy menj el dolgozni!

2014. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 nagyarc19 válasza:

Azért mondjuk ha rossz akarói olyan dolgokat tudnak, amiket ti kis rajongóik, nem is sejtetek, akkor nagyon isteni "rapper" lehet. :D

Fura mód Paja ellen nagyon be kutyult a pidbull, annyira hiteles egy személy, lopott alap, lopott szöveg, lopott borítók, azta mindjárt elájulok annyira egyedi :D

Hallgassad meg a rapháborút, és meglátod, hogy miket mond a rajongói MÖGÖTT a Busta, majd aztán gondolkozz el azon hogy ki is ő :D

Tankcsapda logóját is lopta, és feltüntette sajátként? :D

Le merem fogadni, hogyha valóban olyan tűzben edzett férfi volna, és valóban a ghettóban nőtt volna fel, akkor kétszer is emg gondolná hogy miken mond, meg hint a fiatal nemzedéknek :D

Szóval, erről ennyit hogy ő ki is. :D

Meg mire lennénk irigyek hm, hát a szöveg stílusára alig ha. :D

2014. jún. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 megabook válasza:
0%

Kiszopják a fas*omat, meg eszik a gec*met az ilyen oldalak.

Akkor már válaszoljunk basztához hasonlóan.

2014. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 Kegyetlen Igazság ***** válasza:

Úristen de rég néztem már ezt a kérdést...

De bármit is szórakozol te itt magadba akkor is az van, hogy semmi változatosság nincs a számaiba, azzal ugyan nincs gond, hogy káromkodik hiszen az könnyíti a lelket, inkább azzal van a baj, hogy csak káromkodik semmi más nincs benne, értelmetlen ostoba dalszövegek, és mindez ráadásul lopott. Egy saját ötlete nincsen, még a jó dolgokat is egy nagy rakás sz.arrá alakítja át.

Mondhatsz akármit ez a Kegyetlen Igazság.

2. voltam...

2014. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim válasza:
így igaz 2. busta egy tolvaj :) a nevét is lopta Busta Rhymes től meg mindent lop , mondom kérdező ha reppet akartsz aminek van mondani valója AKPH , siska , kyd , steve stb...... ők kiskoruk óta reppelnek és ez éltetiőket nem átínak egy szöveget 1 lopott alapra , meg igazi gngszter azt vissza se mert állni pajának... egy hazug , a gengszter repper az azér gengszter repper mert a saját dolgait irja meg , nem lehet elkülönböztetni m hogy lehet egy olyan ember gengszter repper aki nem is gegszter ez nagyon sötét nekem
2014. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

# 22


Szívemből szóltál! Köszönöm! Béke

2014. jún. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim válasza:
hát így érzem ! Béke ! elnézést a helyes írási hibákért:D:D
2014. jún. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!