Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létrejött a facebookon a Real...

Létrejött a facebookon a Real Trill Music-ot gyűlölők oldala. Valamit tenni kéne már, nem?

Figyelt kérdés
Egytől-egyig fikázó senkiházik, akik csak irigyek Mr. Bustára. A céljuk az, hogy "áttérítsék" a Busta fanokat a "jó" oldalra. Milyen lehetséges lépések vannak, amelyekkel elérhetjük, hogy megszüntessék az oldalt?

2014. máj. 9. 21:49
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
92%
első vagyok. most te mit csinálsz? rá akarod kényszeríteni az emberekre azt, hogy őt fogadják el, és ne útálják? :D jah...hoppá. :D szerintem ne mentegesd magad, az összes válaszoló egyöntetűen megmondta, hogy a kérdésed nem szalonképes...:D te hallgasd csendben a bustádat, és ne foglalkozz mással...
2014. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim válasza:
95%
Abban igazad van kérdező, hogy attól még, hogy valaki gengszterrapet csinál abból nem következik, hogy valóban gengszter. Amennyire én tudom se egy zenéjében, se interjúban, se sehol nem mondta azt magáról, hogy gengszter lenne. Ez csak úgy beívódott a köztudatba, hogy amelyik gengszterrappert nem bírják arra rámondják, hogy kamugengszter. Eddig oké. Azt viszont már kb. 220000-szer elmondta magáról, hogy ő egy tűzben edzett spárta madafaka, egy igazi utcagyerek akinek ha eléállsz akkor szétkap és úgy átüti a mellkasodat, hogy átrepülsz a falon.stb stb. És szerintem ez az amivel az embereknek a fa**a már televan. Mert van egy szint ameddig úgymond ez betudható a gengszterrap stílusnak. Itthon például Ganxsta Zolee vagy a Killakikitt akiket szerintem senki nem vesz komolyan de elnézik nekik mert jó számokat csinálnak és csak a zenéikben játszák a keménygyereket. Busta viszont hajlamos mindenhol azt hangoztatni, hogy ő mekkora madafaka gyerek az életben is közben meg videó készül arról, hogy eléálltak és hoppá!, mégsem kapta szét a gyereket(Paja G), se nyilvánosan, se négyszemközt. De azért utána a stúdió falai közt megint hirtelen keménygyerek lett és zenében odaszólt nekik. Ezek után csodálod ha támadják? És ahogy már írtam, ha ő jogosnak érzi magát arra, hogy szinte mindenkit elküldjön a pi***ba és az oldalán az ellenségei ellen hangolja a rajongóit(pl:COD, Wolfie, bécike stb.) akkor egy átlag ember is nyugodtan jogosnak érezheti magát arra, hogy ő is ezt csinálja ellene. Nehogy már mindenkinek kussolni kelljen és csendben tűrnie ahogy ez a Busta kioszt mindenkit mert ő saját maga szerint ezt megteheti.
2014. máj. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:

Előre leszögezem, fogalmam sincs ki az a Busta.

De ennek nincs is jelentősége, nem kötelező neked egyik oldalt sem olvasnod, letiltod és kész.

2014. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim válasza:
93%
A busta fanok értelmi szintjét jelzi, hogy az őt védő emberek egytől-egyig 10-15 éves kislányok. Csak gratulálni tudok az ízlésükhöz
2014. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim válasza:
91%
Nekem meg nem a gengszterkedésével van a bajom mert szeretem a gengszter repet pl:killakikitt meg nks hanem azzal hogy mindenkit oltogat teljesen ok nélkül mer rohadtul idegesitö hogy a kedvenc bandáidat fikáza pl:killakikitt,nks,akph,hősök meg még sorolhatnám de annyi vér nincs a faszába hogy ha odamegy hozzá az a pajag vagy ki hogy kiáljon inkáb hivja a rendörséget a nyomorult pff...
2014. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Busta miatt fogok venni egy gázpisztolyt a Kötél című gyűlöletkeltő "zenéje" miatt. Intoleráns mocskos náci... hát hol élünk? Jelenteni kell az ilyet gyűlöletkeltés miatt.
2014. jún. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
88%
Emberek! Őszintén ez nektek zene? Nézd meg az a still a killt vagy nemtudom pontosan a címét "Hurka karalábé karfiol" Kimondani, is szégyen ,de a nagyközönségnek képes ilyen szarokat beadni? Meg soronként 4káromkodás, illetve mindenkit fikáz, mert ő elért mindent, igaz még wc-re is BÉRELT kocsival jár... Egy senkiházi szar alak. KAMU ember.. Igen jól hallottátok... Hallgassatok valami igényeset https://www.youtube.com/watch?v=ftVbfA4TvEU
2014. jún. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim válasza:
94%

Tudod arany édes apám, a rap nem a káromkodásról szól, meg hogy "én mennyire menő vagyok" meg hogy ilyen számokat ír "egyed meg a gcimet." Szóval az ilyen címmel, magát minősíti, ezzel legyél tisztában, ő neki semmi köze a raphez.

Számtalan, jobb rapper van, akiről elmondható hogy ő igen, is érti a rap lényegét.

Busta magát, minősíti ezzel a szöveggel, hol ott 10-16 évesek hallgatják mert ez a menő.

Ő sose lesz a rap ikonja, épp ezért mert semmi értelme, üzenete sincs annak ami a rap lényege.

Hallgassad meg tkyd-et, Siska, Hősök, Sub bass monstert. Ő nekik VAN közük a raphaz.

De Bustának semmi.

Tudom, hogy most bele tapostam a kis lelki világodba, de ne légy felháborodva az igaz tényeken.

És mielőtt azzal jönnél, hogy egy számát sem hallgattam meg, de igen, meghallgattam.

Minden második szava káromkodás, ez igen nagy színvonalra mutat.

Tudod nem véletlen hogy többen, rossz szemmel nézik a rapnek műfaját, mert felhozod Bustát, bele hallgat megutálja a rap jelentését. Hol ott fogadok rá, hogy több rap rajongó lenne, ha Tkyd, Hősöket, hallgatná meg előtte, nem pedig Bustát.

Ennyi a lényeg, bajod van azzal hogy anti ellenesek is vannak a világban, ne kövessed őket, istenítsed Bustát ahogy akarod, de ne legyél felhárodva hogyha van ilyen. Mivel joguk van hozzá :D

2014. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 Mr.Wolf válasza:
chöööö ez az egész egy szar!!!! Busta is egy szar alak tán az egész RTM-ben Awful meg az AK-sok akik érnek valamit nem ez a habi gengszter ... pfff szánalom és ennek a kettőnek is lehetne annyi esze hogy otthagya a gec ibe aztán nyomják simába nem ezzel az oltári nagy bal fasszal......
2014. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim válasza:
na akkor , kezdjük ott , hogy gengszter repper , meg real trill akkor lenne real ha igaz lenne amit szövegel , nézd meg Razo , Paja G lehet nem rappelnek olyan jól de ők igazi gengszterek és real amit mondanak ,a busta egy kamu , nézd meg siskát Steve et a kezdet phiat mint igaz dolgokról reppelnek amiket át éltek meg éltek , a busta othon ül kitalálja h enenk a szajat elvezi teli ilyen kemeny meg ilyenek és megeznésíti amit a sok 16 éves el hisz neki és ő a nagy gengszter de sehol nem gengszter, az interneten van fenn egy videó ahol paja G kihivja h játszák le a westend elött busta megszólalni alig mer a testőr pofázik helyette , ha akkora gengszter lenne akkor ahogy meghalja azt h valaki verekedni akar vele üt, de ő még rendőrt hív érted ....
2014. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!