Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan deríthetném ki azt...

Hogyan deríthetném ki azt hogy régebben töröltem-e egy freemail-es fiókomat?

Figyelt kérdés
A felhasználónevemre emlékszem, de a jelszavamra már nem. De nem állítottam be jelszó emlékeztetőt sem.
2014. ápr. 28. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Küldj rá egy emailt. Ha törölted, akkor vissza fogsz kapni egy hibaüzenetet, hogy a fiók nem létezik.
2014. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A freemail magától nem töröl postafiókot?
2014. ápr. 28. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Tőlem? Tegezhetsz.


Törölnek, bizonyos körülmények között, de ha pl. be van kapcsolva az átirányítás, akkor nem. Legalábbis én nem lépek be néha évekig, és mégis megvan még.

2014. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy a freemail törli a fiókom hogy ha hosszú ideje nem léptem fel? Én azt szeretném ha törlődne amúgy.
2014. ápr. 28. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Válaszoltam erre is...
2014. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert amúgy regisztrálva vagyok egy oldalon és jelszóemlékeztetőt kérdtem. Viszont egyáltalán nem azzal az email címmel regisztráltam.
2014. ápr. 28. 19:29
 7/8 A kérdező kommentje:
amire a jelszóemlékeztetőt kértem mégis kiküldték arra az email címre is.
2014. ápr. 28. 19:31
 8/8 Lajos54 ***** válasza:

Ha nem használod a fiókot:

"Ha eltelik 90 nap anélkül, hogy bejelentkeznél a postafiókodba, inaktívnak tekintjük, és egyrészt töröljük a tartalmát, másrészt új leveleket sem kézbesítünk bele. Ha ezek után bármikor belépsz, a postafiókod ismét aktívvá válik, és fog tudni leveleket fogadni, a korábban törölt levelek visszaállítására azonban nincs lehetőség."

Vagyis 90 nap után, ha addig nem használod, az arra a címre küldött levelek "visszapattannak", de lényegében a cím foglalt marad, vagyis más ugyanazzal a felhasználónévvel nem tud rá regisztrálni. De az "újraaktiváláshoz" kell a korábban megadott jelszó is, anélkül már nem lehet feléleszteni. Mondjuk értelme sem lenne, mert a jelszó hiányában úgysem tudnál belépni. Új jelszóval pedig azért nem engedik, mert így akár másvalaki megkaphatná az esetleg neked küldött leveleket.

A kérdés többi részére pedig egy másik helyen kaptál már néhány választ.

2014. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!