Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Plus-oldalra hogyan...

Google Plus-oldalra hogyan lehet más oldalról (pl. blogról) tartalmat megosztani?

Figyelt kérdés
A Google+ fiókommal létrehoztam egy publikus oldalt (amilyet a Facebookon is lehet). Kérdésem, hol kell azt beállítanom, hogy ha egy másik oldalról, amelyen van Google+ megosztási ikon, tartalmat akarok megosztani, akkor az a Google+ publikus oldalon osztódjon meg, nem pedig a személyes fiókomban. A facebookos megosztási modulnál ugyebár van egy legördíthető menü, ahol kiválaszthatom, hogy oldalként, vagy mint egyéni felhasználó (az ismerőseim között) szeretném-e a tartalmat megosztani. De a Google+-nál ilyen választási lehetőséget nem találok, csak az egyéni fiókomban tudom megosztani. Én csinálok valamit rosszul, vagy erre tényleg nincs a Google+-on lehetőség?

2014. ápr. 27. 17:01
 1/1 A kérdező kommentje:
A kérdésem már tárgytalan, kérem a törlését, ha van rá lehetőség.
2014. ápr. 28. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!