Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ncoremeghivo.hu oldal...

Az ncoremeghivo.hu oldal átverés vagy nem? Valaki vett már tőlük meghívót?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 17:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tudok küldeni 1000 Ft-ért ncore(dot)cc meghívót, ha érdekel akkor írj privit nekem!
2014. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Aki pénzért adja a meghívót az nem tisztességes ember. Meghívót ingyen adja az oldal az arra érdemeseknek. Kérdés, hogy ezek az emberek érdemesek-e rá.
2014. ápr. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 torrent.neked ***** válasza:

Előző! Egy frászt adja ingyen: lehet venni SMS-ért, illetve az "arra érdemesek" (ahogy írod) - vagyis akik megfelelően sok pontot gyűjtöttek, vagy megfelelő rangot értek el - szintén azt jelenti, hogy sokat áldoztak a dologra, amíg meghívóhoz jutottak, tehát ez is számszerűsíthető (értsd: lefordítható pénzre).


(Ezek szerint te nem vagy bent.)


Az természetes, hogy a meghívót ismeretlennek nem "beker áron" adja senki, hiszen komoly kockázatot kell még beleáraznia...

2014. ápr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha kell egy 1016 ft-s sms ért tudok küldeni. Ez NEM meghívó hanem ettől leszek prenium tag és így tudok 50 pontért meghívót küldeni.

Prenium nelkül egy meghívó 1000 pont nekem 500 van(másfél éve gyűjtöm)

Ezt más ncore tagok is megtudják erősíteni.

[link]

2014. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Korrekt! :)
2014. ápr. 29. 06:32
 16/16 anonim ***** válasza:
nem átverés én is vettem, csak a ezreseket sokalltam. de tényleg küld
2014. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!