Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ncoremeghivo.hu oldal...

Az ncoremeghivo.hu oldal átverés vagy nem? Valaki vett már tőlük meghívót?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kamu !!!
2014. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Átverés, meghívót csak tagok adhatnak meghatározott pontért és felelősséggel tartoznak a meghívott iránt.
2014. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
és különben is az ncore csak két domaint használ a .cc-t és a .nu-t
2014. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem. Nyilvánvaló hogy ez egy csapat akik tagjai az ncorenak és igy küldenek meghivokat a kérdés már csak az hogy tényleg küldenek-e. Senki nem mondta hogy maga az ncore árulja a meghivókat.
2014. ápr. 24. 06:43
 5/16 BringaManó ***** válasza:
100%

jó, ha "nyilvánvaló", hogy küldenek, akkor mi a kérdésed?...


számunkra is nyilvánvaló, csak az ellenkezője :->

2014. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyszerûen az a kérdésem hogy van -e valaki akit átvertek. Az alaptalan elõitéleteitekre nem vagyok kíváncsi.
2014. ápr. 26. 07:54
 7/16 BringaManó ***** válasza:

Ühüm, OK, tegye fel a kezét, aki megszívta. Engem is érdekel.


btw itt már elmélkedtek róla egy kört:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__51..


az fb-n pedig azt írják, ingyen, ami kizárt ugye (->kamu).


kérlek, ha kipróbáltad, oszd meg az eredményt, akár pozitív, akár negatív! Köszi. Csak kíváncsi vagyok.

2014. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mert ha tényleg átverés, akkor nagyon úgy tûnik, hogy az én oldalam az egyetlen amelyik nem. Szóval aki szeretne nCore meghívót, ugorjon be: ncoremeghivo.tk
2014. ápr. 27. 10:12
 9/16 torrent.neked ***** válasza:

xDDDDDDDDDDD Ez kész, besírtam, peluscserét kérek.


Amúgy éppen el sem érhető a oldal, csak tájékoztatásképpen szólok. :-D (.tk, mint "totál kamu"?)


Egyébként ha valaki meggyőző számokkal igazolja, hogy jó ismerősöm, akkor én is adhatok neki meghívót... ;-)

2014. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Palotás Imre ***** válasza:

Jómagam ismerőstől kértem a meghívót néhány éve. Azóta is használom az ncore pont cc oldalt.

Az alábbiakat pedig ennek az üzenőfaláról másoltam ki. Természetesen a levélírók nevét kipontoztam:


..........2013. március 27. 15:14

Ezt nem tudom, hogy igaz-e vagy sem...ha igen, bocs :)

"Mi bárkinek, az eredeti nCore oldalra, e-mailben tudunk meghívókat küldeni. Ehhez nem kell semmi mást tenni, mint e-mailben igényelni a meghívót az

ncorehungary kukac gmail.com "


......2013. március 29. 20:09

nekem 3600ft bánta de már tag vagyok azóta :)


És az ncoremeghivo pont hu cím a fenti email címet adja meg elérési címként.


És ha ezek után kapsz egy fizetős SMS számot, majd természetesen semmi valódi meghívót, akkor verd a fejed a falba:-)))


(A címekben azért írtam szöveggel a kukac és a pont szavakat, mert másképp nem engedi a rendszer elküldeni a szöveget)

2014. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!