Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook chattel kapcsolatos...

Facebook chattel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Szóval ugyebár 3 opció van a chat kikapcsolásánál. Ha mindenkinek kikapcsolom a chatet, akkor lenullázódik a listám és én sem látom ki van online és ki nem... Ha csak 1-2 felhasználót tiltok le, nemcsak ők nem látják az állapotomat, hanem én sem az övékét. Ugyanez van akkor is, ha a fordítottját csinálom, azaz csak 1-2 embernek mutatok magam, mert én is csak őket fogom látni. Igazából arra volnék kíváncsi, hogy van-e olyan opció, hogy én lássam az illető chat állapotát, de ő az enyémet ne? olyan funkcióra gondolok, ami msn-nél is volt, tehát téged nem lát senki, de te ugyanúgy látsz minden ismerősöd állapotát.

2014. ápr. 7. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen sajnos nincs.
2014. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Minek ilyen opció? Kíváncsi lennék miért kell.
2014. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!