Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FACEBOOK|Blokkolással, tiltáss...

FACEBOOK|Blokkolással, tiltással kapcsolatos kérdés?!

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki gyakran fent van fb-on. Egy pár napja posztolt ki utoljára egy dolgot, azóta nem. A kérdésem, hogy lehetséges, hogy ő valamilyen módon letiltott engem? Csak mert fb chaten nem láttam már pár napja fent és egy pár napja se posztolt újat. Sőt a tevékenységeknél se láttam semmit. DE az adatlapját meg tudom nézni!!! Lehetséges ilyen módú letiltás?
2012. júl. 21. 15:03
 1/6 anonim válasza:
Nem lehet, hogy nincs otthon, nem is írt ki semmit?
2012. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az adatlapján mindent látsz, vagy csak pár dolgot? Ha az utóbbi, akkor be van állítva, hogy csak bizonyos (pl. közeli) ismerőse láthassák amit kiír. Ha minden eddigi dolgot mutat, akkor egyszerűen csak tényleg nem volt fenn. Nem lehet, hogy nyaralni van?
2012. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak elutazott

nekem is van egy ismerősöm, akitől utoljára múlt héten láttam valamit, de ő olyan eltünedezős fajta, ezért gondolom, hogy majd újra előjön

lehetséges az is, hogy a csoportjain belül olyan kategóriában vagy, amelyiknek nem látható minden.

azt, ha más képét lájkolja, az mindenképpen látod (csak azokat, amiket a tulajdonos nem rejtett el persze), tehát nem lájkol semmit, akkor nem netezik valószínűleg

2012. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem utazott el. Egyszerűen nincs fent már 1-2 napja se a chaten és az üzenőfalán se jelenik meg semmi. Eddig kb. naponta rakott ki valamit.


De akkor ilyen tiltásról nem tud senki, hogy még mindig látod az adatlapját és a rajta lévő dolgokat de egy bizonyos dátum óta semmit?

2012. júl. 21. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:

betehetett téged a "restricted" nevű csoportba, akinél nem látszik semmi, csak amit publikusra állítva posztol (remélem érthetően írtam). tehát nem letiltott, csak korlátozta, mit láthatsz

Gyanúm, hogy egy bizonyos személynél én is így vagyok beállítva, vagyis nem csak én, hanem jópáran, és csak kivételezett személyek látnak mindent


de hát végül is szíve joga mindenkinek így tenni


nem biztos, hogy kimondottan haragból teszi vagy ilyesmi, talán csak olyan keverem-kavarom illető, és nem akarja, hogy bizonyos dolgai kiderüljenek(az én illetőmnél nőügyekre gondolok)

2012. júl. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt nem tettem hozzá, hogy chaten sem látom! Tehát ha abba a csoportba berakott akkor a chaten sem látszódik nekem ő?
2012. júl. 21. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!