Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok facebookon ilyet...

Hogy tudok facebookon ilyet csinálni? (rajongói oldallal kapcsolatos kérdés - többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy csoportom face-n(egy üzlet rajongói oldala), de nem sokan like-olták idáig. Célom a rajongók gyűjtése lenne, ha erre tudtok más ötletet, szívesen fogadom.

Én ötletem, hogy az új lájkolók között kisorsolnék egy ajándékot, ha a képet is megosztják. Kérdés az, hogy hogyan tudom beállítani azt, hogy csak akkor lássa az oldalt, tudja lájkolni a képet, ha az oldalt is lájkolta? Illetve, hogy amíg nem lájkolta, addig lásson valami motivációs képet (pl. Lájkold az oldalt a nyereményért!)



2012. júl. 5. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez tilos, és büntethető. Elég régóta már csak úgy lehet ilyen nyereményjátékot csinálni, ha egy külön alkalmazást készítessz(a csalások elkerülése érdekében, mert például a megosztás növeli a nyerési esélyt, de egy képet bármennyiszer meg lehet osztani). Másik dolog pedig az, hogy ha ezt te megígéred, be is kell tartanod, tehát ha esetleg valakit kisorsolsz randomra, majd nem kap semmit, akkor ő követelheti az őt megillető nyereményt. Persze ez mind olyan dolog, hogy csak akkor van, HA bejelentenek. Én például már kib*szottul unom, hogy minden szar idézetes oldal iPhone-t ajánl, valamelyik meg azt se tudja, milyen iPhone van a képen, amit kirakott...erre már létre is jött egy oldal, ahol az ilyen lájkolós nyereményjátékokat jelentjük, régebben már megcsináltattam egy ismerőssel(persze csak ijesztésből) egy ilyet. Ő is nyert egy iPhone-t, ki is hirdették a nevét, meg hogy felveszik vele a kapcsolatot, aztán persze semmi...erre írtunk nekik egy olyan levelet, mindenféle jogi hivatkozással, hogyha nem biztosítja a nyereményt, akkor jogi útra is terelhetjük a dolgot...nyilván ilyen 13 éves unatkozó emberek találják ki az ilyeneket, és ilyenektől megijednek...na szóval a lényeg az, hogy szerintem inkább keress hasonló oldalakat, és linkeld oda az oldalt, az a legegyszerűbb. bocs a hosszú szövegért :D
2012. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bár én nem iPhone-t sorsolnék ki, hanem élményfürdő belépőket, de ezek valós ajándékok, a nyertesek tényleg megkapnák azt.
2012. júl. 6. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!