Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akadozik a videó a...

Miért akadozik a videó a YouTube-on?

Figyelt kérdés

Google Chrome-ot használok és abban akadozik, de a többi böngészőkben nem. Pl: Opera, Firefox. Ezekben megy rendesen

Amikor ráteszem 1080p-re akkor teljesen nézhetetlen, de a hang az nem akadozik, csak a kép. van olyan videó, ami nem akadozik, de a legtöbb akadozik



2014. márc. 30. 11:21
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
2014. márc. 30. 13:18
 12/23 anonim ***** válasza:
A videóban kitörölte a chrome-ból azt a modult ami a flash player nélküli videólejátszást támogatta. Vagyis ha jól láttam. (elég kapa-kasza módszer) De elvileg ezek után kénytelen lenne a flasht meghívnia. Ha ez sem segít, mert így is akad a chrome-ban akkor tényleg az a megoldás, hogy a fullhd-hez másik böngészőt használsz. Én kifogytam sajnos az ötletekből.. :S
2014. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
értem. ahogy az előbb észre vettem a GC tisztábban mutatja a képet. bekapcsoltam az operába és a GC ban is egy videót és bekapcsoltam egyszerre hát a GC ban sokkal tisztább, mint az operában. talán azért mert a html5 van a google chromban?
2014. márc. 30. 13:26
 14/23 csacsi2 ***** válasza:

Nekem is csak egy tippem van, hogy próbáldmeg kikapcsolni a hardveres gyorsítást a google-ban.

[link]


Chrome menü > Beállítások > Speciális beállítások megjelenítése > „Rendszer” > szakaszhoz, majd törölje a „Hardveres gyorsítás alkalmazása lehetőség szerint” jelölőnégyzetet.

2014. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
ez mit ad?
2014. márc. 30. 23:29
 16/23 A kérdező kommentje:
ahogy észre vettem, van amelyik videó akadozik, és van amelyik nem
2014. márc. 31. 01:27
 17/23 csacsi2 ***** válasza:

Ez nem ad semmit, de kompatibilitási hibák esetén kissebb az esély ha kikapcsolod.

Vagy van valami vagy nincsre, nincs egyértelmű válasz.

Random hibákra nem lehet jó választ adni!

Mivel a YT is konvertálja a videót akár hibázhat is! sokan töltenek fel nem YT szabványos videókat amiket rosszul konvertál át. Egyik lejátsza másik nem az szintén random. Ha csak az egyik böngésző hibázik akkor ott keresd a hibát, telepítsd újra. Takarítsd ki a gépedet, nézd a gép terhelését, 100% processzorhasználatnál akad az egyértelmű, böngésző gyorsítótár szemét miatt is akadhat, hibás bővítmény miatt is, Videokártya Driver miatt esetleg ha a beállításaiban minden MAX -ra van húzva akkor a teljesítménye csökken, Telepített kodek miatt, Túlterhelt a hálózat és még sokminden. Kérdésből kiindulva bármi lehet.

2014. márc. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mondtam már, a géped sz r.
2014. márc. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Hát a itt a google chromeba csak annyi a hiba, hogy akadozik a videó a youtube-on. valmelyik igen valamelyik nem. de úgy nagyon jó a google chromre. az operában a videók mennek rendesen még 1080p ben is, de az opera az nagyon lassú. lassú benne a facebook, youtube stb
2014. márc. 31. 15:55
 20/23 csacsi2 ***** válasza:

A Chrome a saját beépített Flash Player -ét használja és nem az adobe-t. Szóval bármennyire is jó a chrome ez mégsem jó!

Lehetőséged van váltani:

[link]

2014. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!