Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor lehet (ne) vége a...

Mikor lehet (ne) vége a facebook-nak?

Figyelt kérdés
Ennyi, környezetére teljesen érzékelten embert egy rakáson még sosem láttam. Reptéren történt ahol a körülüttem lévő, várakozó 20 emberből kivétel nélkül mindegyik ember(minden korosztályból) a mobilját, tabletjét vagy laptop-ját bújva húzodott meg az érkezése pillanatától a kapunyitás pillanatáig. A közvetlen közelemben lévők facebook-oztak, de a többiek sem hiszem, hogy amőbával ütötték volna el az időt. Tisztában vagyok vele, hogy rengeteg pénz van ebben a hálózatban, talán mondhatjuk, hogy soha nem fog megszűnni. De valakinek van esetleg bármiféle koncepciója, miként lehetne kiábrándulni, felhagyni ezzel az egész mobil zomi korszakkal.
2014. márc. 18. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem FB-ozom, sosem vonzott az egész szociális hálózatosdi, de most őszintén: mit kéne csinálni az embernek az ilyen holtidők esetén? Azon én is mosolygok (no nem olyan őszintén), mikor villamosról leszállva azonnal csekkolja, mi történik a világban (én meg próbálhatom kikerülni), de számomra nem úgy tűnik, hogy hasonló helyzetet írtál le, nem akadályoztak ők semmiben téged.
2014. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akadályoztak semmiben, de ez az always online az ismerősök körében kezd aggasztó lenni. Egyszerűen nem tudnak odafigyelni sokszor a másikra, viszket a tenyerük ha nem kapják elő 5 percenként.
2014. márc. 18. 23:05
 3/3 MolotovPunk ***** válasza:

Nos én már 4 éve töröltem magam arról a sz_rról.Hamar rájöttem,hogy semmi értelme.

Egy két szót még említve róla,nos nagyjából a yahoo-ra jellemző ellapuló,elmocsarasodó biznisz-lapály vár rá, rosszabb esetben a Myspace-féle hirtelen halál (ha valaki egyáltalán emlékszik még a myspace-re.

Szóval a lényeg a facebook is előbb utóbb arra a döglődő sorsa jut,mint elődei.)

Semmi sem tart örökké.Szerintem 4-5 éven belül eltűnik a face is a süllyesztőbe...


Amúgy meg tökéletesen el lehet lenni nélküle.Örömmel látom hogy erre már más is kezd rájönni.

2014. máj. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!