Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az Aliexpress oldalról?

Figyelt kérdés
Megéri onnan rendelni egyáltalán?
2014. márc. 15. 22:04
 1/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem teljesen megéri, mi is onnan rendelünk ilyeneket hogy ékszerek, napszemüvegek, ezüst fülbevaló, lámpa, füles,stb. Megbízható és nekem visszafizették az elromlott óra teljes árát. Most egy telefont várok onnan, kiváncsi vagyok rá nagyon :)
2014. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon megéri onnan rendelni; van hogy amit küldenek rajta van a kínai Renminbi ára: a kínai bolti ár kétszer annyi forintba átszámolva, mint amit az Alin fizetek szállítással.

Nem volt rossz tapasztalatom velük több, mint 180 rendelés után egy se. Egyszer félretippeltem az ingméretemet, aszerint rendeltem - ez az én ügyetlenségem volt; 5 dollár veszett így és az inget elajándékoztam.

2017. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!