Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3 600 Ft-ért eredeti Windows...

3 600 Ft-ért eredeti Windows 8 kód. Nem fura egy kicsit?

Figyelt kérdés

[link]

Gondoltam megveszem mivel veszteni valóm nincs. Ha az eladó átver akkor az AliExpress-től vissza tudom kérni a pénzt.

Biztos hogy eredeti?



2013. júl. 8. 20:37
 1/7 anonim válasza:
Próbáld ki,de ha nem jó kérd vissza a pénzt,ha nem akarják vissza adni csak pereskedj,megéri,nincs veszteni valód,ahogy mondod,3600 Ft nem nagy pénz.
2013. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudhatom meg hogy eredeti-e?
2013. júl. 8. 20:44
 3/7 levis56 ***** válasza:
Te hiszel még a mesékben?Egy szervizben a win 7-et is 10-15 ezerért telepítik egyszeri alkalomra.
2013. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér. Már többször vásároltam az AliExpressről és kétszer volt,hogy vissza is kaptam a pénzem. Megnyitottam a vitát, semmit nem kérdeztek, 2 napon belül a számlámon volt a pénz. 3600ft meg tényleg nem sok.

Majd írd meg légyszi,hogy tényleg eredeti-e.

2013. júl. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3600 ft ért nemkapsz eredeti win 8 at és win 7 et is talán a vaterán használtba meg vistát. Ez átvágás. a boltba a legolcsobb windows 8 32 ezer + A Telepités 10 ezer jól mondta aki írta. A pénzed meg nemhiszem hogy visszakapod.
2013. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mint írtam visszakapja a pénzét!!! Már többször vásároltam az Aliexpressen. Utolsó Te már vásároltál???? Ha nem akkor miért szólsz hozzá??? Én kétszer VISSZAKAPTAM a pénzem!
2013. júl. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megvettem a kódot. El is küldte e-mail-ben + letöltő linket is adott de én inkább kölcsönkértem ismerősömtől a telepítőlemezt.

Sikerült beaktiválni vele. Ki is írta hogy eredeti Windows. :)

Amúgy én is megerősítem hogy visszaadják a pénzt. Már elég sokszor vásároltam az AliExpressen és ha volt valami gond akkor mindig visszafizették a termék árát.

2013. júl. 13. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!