Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most már blogot is csak...

Most már blogot is csak engedéllyel lehet megosztani? :-O

Figyelt kérdés
Mostanában nem egy illetőnél azt véltem felfedezni, hogy ha valaki megosztja az ő blogját Facebook-on, akkor az a válasz tőle, hogy előtte kérjen engedélyt; illetve aki anélkül osztja meg, annak küldik az üzenetet, hogy ebből feljelentés lesz. De miért? Tudtommal ha egy blog nyilvános (mert mindkét esetben ilyenről van szó), az keres rá, aki akar. Akkor miért kell engedélyt kérni ahhoz, hogy Facebook-on megoszthassuk? Nem értem...

2014. márc. 15. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem láttam, de a hülyéje magára vessen, én azt mondom. Saját magával szúr ki, hogy ilyen magán-bürokráciával lassítja a népszerűsödését.
2014. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha valaki az oldalt osztja meg, akkor nincs belőle semmi gáz...igazábólnabból sem, ha valaki az ott található tartalmat átollózza egy az egyben, de azért az ilyen dolog nem sok kreativitásra vall...feljelenteni meg bárkit lehet bármivel, max kiröhögik...
2014. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is így vagyok. Pluszba meg azt sem értem, hogy nem akarja, hogy bárki láthassa, akkor miért teszi fel a nyilvános netre?
2014. márc. 15. 12:54
 4/4 Drone007 ***** válasza:
100%

Ha nyilvános blogbejegyzést osztasz meg, akkor nem követsz el törvénysértést, és nem kell hozzá engedély.

Én a helyedben az idióta fenyegetőzését is megosztanám a facebookon, hátha tanul belőle.

2014. márc. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!