Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 3G mobilinetrnetet sikerült...

3G mobilinetrnetet sikerült megosztani USB wifi adapterel de ha teljesen lekapcsoloma gépem akkor utána már nem látoma wifi nevemet amit megadtam ha mongyuk telefonrol vagy tabletről szeretnék netezni ez mért van?

Figyelt kérdés
Ha a gépem bekapcsolt állapotban van akkor a megosztot mobil netem mellé van egy wifi adapter amit sikerült megosztani,tehát a tabletomon vagy a telefonomonis tudom használi az ineternetet,de ha kikapcsolom gépem akkor már utána a tabletomon már nem látoma wifi hálozati nevem,de erre van valmijen megoldás hogy ne csak a gép bekapcsolásával tugyam használni a tőbbi eszközön az internetet?
2014. márc. 15. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Vicces, amikor valakinek van telefonja, tabletje, mobilnet előfizetése, de a 3-4000 forintot egy routerre sajnálja...
2014. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na igen...ha kikapcsolod a gépet, akkor mi kezelné a belé dugott usb-s wifi adaptert?
2014. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Probáltamár rutterelis de nem ismerte fel a modememet.

De ha rutterelis megistudnám osztani a netet ottis ugyanaz lenne ha kikapcsoloma gépet akkor már nem fogom tudni használni a netet más eszközröl nem?

2014. márc. 15. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!