Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az ha ncor-ról...

Miért van az ha ncor-ról szeretnék tölteni azt irja hogy ''finding peers'' de nem indul meg a töltés? Viszont ha pratebay-ról töltök akkor megy simán!

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 15:46
1 2
 1/14 P.O.C. ***** válasza:
Talán nem nCore kompatibilis torrent klienst használsz. A WiKi -ben megtalálod milyen kliensek elfogadottak.
2014. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hihetelen noob vagyok,beirtam gugliba h utorrent wiki de nemlátom h irna kliensekröl.esetleg 1 linket kérhetnék?
2014. márc. 5. 15:55
 3/14 P.O.C. ***** válasza:

Én az NCore saját WiKi -jéről beszéltem.


"Támogatott kliensek


Az alábbi lista azon kliensek nevét, verziószámát tartalmazza, melyek használata AJÁNLOTT! Minden ettől eltérő verziószám, klienstípus megnöveli a kockázatát a félrejelentésnek.


 BitTorrent 7.2.1, 7.5.0

 btgdaemon 0.9.x

 btpd 0.13

 Enhanced CTorrent (dnh3.2)

 libtorrent 0.12.6 (rTorrent 0.8.6)

 uTorrent for Windows 2.0.4, 2.2.1, 3.0, 3.1.3

 uTorrent for MAC 1.5.11 (legújabb stabil kiadások)



Libtorrent-rasterbar alapú kliensek:


 Deluge 1.3.3

 Halite 0.3.3

 qBittorrent 2.9.2, 2.9.3

 Transmission 2.82



(libtorrent-rasterbar >= 0.15.x)


Ismert, hibás verziók:

 qBittorrent 2.8 széria: Használata nem javasolt. Memóriát eszik, elfogyasztja amit lehet. Ezen kivül fals I/O hibákat szór. Amint érkezik javitás, frissitve lesz a wiki lap.

 Vuze: 4.6.0.2; 4.9 bugos, rosszul számol. Használata, kirúgást eredményezhet!

 uTorrent 3.3 verzó: Folyamatosan szétkapcsol, aktivitás nem működik rendesen.


Operációs rendszer szerint:

(Kiteszteltségi sorrendben.)

Windows: uTorrent, BitTorrent, qBittorrent, Vuze, Halite

Linux: rTorrent, Deluge, qBittorrent, Vuze

MAC: Transmission, Vuze

Telefonok/tabletek: Jelenleg nincs ajánlott kliens.


Felhívjuk figyelmeteket, hogy beta, alpha, git/svn verziójú kliensek használata sosem volt és soha nem is lesz támogatott az oldalon. Az ilyen klienseket csakis saját felelősségre használjátok, mivel nagy a valószínűsége, hogy hamis adatokat küldhet.


A régebbi verziókat, melyek már ki lettek írva erre a lapra, lehet használni, amennyiben azok kifogástalanul működnek."

2014. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ezaz:) tökéletesen megy.köszönöm szépen.a 3.1.3 as verziót felraktam és jo is lett.


és ha már megjelent 1 segytökész emberke feltennék még 1 kérdést amiben ismét lehetnél a segitségemre.


lg smart tv-m re kötöttem a pc-m hdmi kábellel.kép tökéletes viszont hang csak a beépitett hangkártyára dugott hangfalból jön,a tv ből viszont nemjön hang.és én azt szeretném ha a tv szolna.lejátszó eszközöknél csak a hangfalakat látja hdmi hangot nem.bios-bol letiltottám már a beipitett hangkártyát de ugysem.eszközelökben a rendszereszközök között lát high definition hangvezérö eszközt de azt irja hogy az eszköz nem talál elég használhato eröforrást ha használni akarja az eszközt a rendszerböl tiltson le valami másik eszközt.erre esetleg lenne valami megoldásod?

2014. márc. 5. 17:27
 5/14 P.O.C. ***** válasza:
Kéne a pontos hardver konfig! Számos esetben, az HDMI -n történő hangátvitelhez külön drivert kell telepíteni.
2014. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ezeket jelenti a hardver konfigurácio?:

[link]

[link]

[link]

[link]


amugy az aida látja a tv-m illetve a videokártyám pontos nevét adatait viszont az eszközelö nem :S

2014. márc. 5. 18:27
 7/14 P.O.C. ***** válasza:

Azért nem látja az eszközkezelő, mert nincsenek rendesen telepítve az illesztőprogramok, csak azok amit a Windows 8.1 telepítő magtól hozzárendelt.

Pl. a videokártyánál: (Microsoft Corporaton - VDDM v1.1) itt ebből látszik hogy nem teljes értékű, csak hozzárendelt, "butított" a driver.

De ott, a sárga felkiáltójeles "High Defonition Audio hangvezérlő", aminek telepítése elégedhetetlen a probléma megoldásának érdekében. Ez a videokártyához tartozik, hogy szoftveresen tudja átvinni a hangot az integrált hangkártyáról a videokártya HDMI -jére.

A 8.1 már sajnos nem támogatja HD4xxx kártyákat. És a Realtek honlapján se találtam kompatibilis HDMI drivert.

Szóval vagy veszel Windows 8.1 kompatibilis videokártyát, vagy visszatérsz Windows 7-re.

2014. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
végre már tudom mi a probléma :) hát akkor simán visszatérek win 7 re nekem azis jo.viszont feltudom telepiteni cd és müködö usb nélkül simán a rendszerböl?mer cd olvasom sz..r a pinadrivom meg azt irja h irásvédett.formázni simán nemengedi csak partition tools-al törlöm ujraformázom akkor jo kicsi fájlokat rátudok rakni de win7-et pl már nem mert visszazárolja magát.ha lehet rendszerböl is akkor mejiket ajánlod?mit szedjek le az ncor-ról? hihetetlen 1 hete szenvedek a hanggal meg az ncorralis erre 1 nap alatt választ adsz mind2-re..10002948 hála :)
2014. márc. 5. 19:02
 9/14 P.O.C. ***** válasza:

Újabb Windows verziót nem frissíthetsz régebbire. Tehát a Windows alóli telepítés nem fog elindulni. Mindenképp tiszta telepítés kell!

Azzal csináld amelyik működik. Lehet hogy az alaplap túl régi, hogy támogassa az USB boot -ot, de meg kell próbálni.

Egy új optikai meghajtó se olyan drága már, használtam meg gombokért lehet venni működőképeset.

Az nCore -ról MSDN -es Windows 7 -et keress. Benne van a torrent nevében hogy MSDN.

Ezzel a programmal tudod pen drive -re rakni:

[link]

2014. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ja igen a partició usb készitö program megvan csak az usb maga ami szar.de akkor veszek usb-t fizukor:) felrakom a 7-est és azért majd leirom h jolette a hdmi hang.köszi szépen még1X mindent.csao
2014. márc. 6. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!