Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért áll le a youtube töltés...

Miért áll le a youtube töltés ha felrakom HD minőségbe?

Figyelt kérdés

Eddig windows 8.1 vl prot használtam és semmi gond sem volt, betöltötte simám a 4K videófelbontást is. Most újra telepítettem a gépemet windows 8.1 enterprise cdvel és azóta ha rámegyek youtubon a 1080HD felbontásra egyszerűen megáll a betöltés. Több böngészővel is kipróbáltam, netemmel biztosan nincsen gond, elvileg a driverek is a helyén vannak mégsem képes betölteni a HDt youtubon.

Mit tegyek? Válaszokat előre is köszönöm :)


2014. márc. 4. 00:41
 1/2 Cser Fülöp ***** válasza:
Próbálj meg egy drivert frissíteni! Videó kártya vagy hálózati kártya :)
2014. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a gyári cdk csak Win7ig jók, Win8 kompatibilitáshibát ír ki. Catalyst meg fenn van mégsem jó.

Írok gyorsan egy Win 8.1 Vl Pro cdt és újrarakom megint amíg nincs tele cuccokkal mert azzal jó volt. Már mindent kipróbáltam sajnos nem javult a helyzet. 23colos led FullHD monitoron nagyon zavaró, hogy csak 480p be megy a youtube :(

2014. márc. 5. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!