Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » E-bay-ről szeretnék rendelni,...

E-bay-ről szeretnék rendelni, mennyi idő míg, megkapom illetve mennyi a szállítási díj?

Figyelt kérdés

Ebay-ről szeretnék rendelni egy keverőpultot!


Mennyi idő míg megérkezik (US-->HUN)

Illetve milyen szállítási költségekre számíthatok?

Mi a biztosíték arra ,hogy megkapom az árut és nem vernek át?


Köszönöm!



2014. febr. 23. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
A leírás felett van a "shipping and payments" adatok. Usából érkező árura vámot és áfát kell fizetni bizonyos összeg felett.
2014. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
May not ship to Hungary - Read item description or contact seller for shipping options. | See details
2014. febr. 24. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
az angol szöveg, amit írtál azt jelenti, hogy nem biztos hogy szállít magyarországra . írj neki. ( Ha ennyit sem tudsz angolul, még fordítóval sem, akkor nem értem mit szeretnél az ebayen.)
2014. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt direkt azért írtam oda, hogy azért tudok angolul!


Ill. sok terméknél látom ,hogy ilyen 30-40.000Ft-os szállítási költségeket adnak meg (UPS)! Gondoltam csak van valami olcsóbb megoldás!?


Na meg a VÁM... Honnan tudják mennyit ér valóban a termék? (ha én előre fizettem ki az eladónak)?!

2014. febr. 24. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
A feladónak ki kell tölteni a vámpapírt, amin szerepel a csomag értéke. Átvilágításnál látják mi van benne, ha felmerül a gyanú hogy nem annyi van a vámpapíron, akkor bekérhetik a paypal utalás adatait amin rajta vannak a tételek és az árak, ez alapján állapítja meg a vámot/áfát.. De a NAV-tól úgy is kapsz levelet, abban leírják mit hogy kell.
2014. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én mindig úgy rendelek,hogy a szállítás ingyenes legyen..illetve a termék azonnal megvehető tehát nem licites!

Volt ami 1hónap alatt jött meg,volt ami 1,5-2 hónap meg volt 2 hét is!Változó attól is függ hogy honnan érkezik!

2014. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
10-35 munkanap között szokott lenni a szállítási idő. Általában 2 hét után megkapod, amit rendeltél. Bár nekem hétfőn jár le a 10 munkanap, szóval bízom benne, hogy a jövőhéten már megérkezik :)
2014. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!