Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szaggat a youtube?

Miért szaggat a youtube?

Figyelt kérdés

Na sziasztok! Pár hete van az a bajom, hogy elkezdett szaggatni a youtube. Bármilyen böngészőn. Tegnap újraraktam a windows-t de semmi változás. Gép jó, mivel pár hete csinálja ezt!


Alaplap: Gigabyte 8I945P-G

RAM: 4GB DDR2 800Mhz

Proci: Pentium D 805 3,2GHz

Videókártya 8600GT 512Mb 128bit

Windows 8 64Bit


Eddig jó volt. 1 Hete csinálja kb. De ha többször újrafrissítem az oldalt (5-6szor) akkor nem szaggat. Felesleges pluginok nincsenek videókártya driver legújabb..


2014. febr. 22. 17:43
 1/3 anonim válasza:

Én nem tudom, de azt olvastam hogy a mostanában kiadott Adobe flash player (ami megnyitja a youtube felületet)

eléggé rosszra sikerült. Menj fel egy másik videómegosztó oldalra és próbáld ki hogy ott is szaggat-e....

2014. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Indán nem
2014. febr. 22. 19:58
 3/3 anonim válasza:
Ez van nálam is pár napja, elindul a videó, az elején lefagy, kb. 20 mp után újraindul és meg tudom nézni. Operában ez van, Chromeban meg egyfolytában szaggat, nem fagy le.
2014. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!