Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől szaggat a YouTube?

Mitől szaggat a YouTube?

Figyelt kérdés
Eddig csak a Google Chrome-nál mutatkozott ez a probléma, de most már az Operánál is. Lényegében csak akkor szaggat, ha megnyitok egy új oldalat, honlapot. Régebben ezt nem csinálta. Már próbáltam frissíteni a böngészőt és a Flash playert is+Ccleanert is használok, na meg Chrome-nál kikapcsoltam az egyik Flash plugint, vagy mindkettőt, de idág egyik sem segített, maximum pár percre. Remélem tudtok valami jó kis módszert, mert agyamra megy. Előre is köszönöm.
2013. dec. 16. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Hónapokig küszködtem ugyan ezzel a problémával, és a végén beláttam, hogy csakis a fejlesztés segíthet. Beszereztem egy erősebb 2 magos procit, 3 Gb ra növeltem a Ram -ot, és most már akár 5 YT. videó is fut egyszerre szaggatás nélkül.

Amennyiben jó a géped, akkor nem szóltam egy szót sem. :)

2013. dec. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!