Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudok jelezni szerintetek...

Hol tudok jelezni szerintetek ha meghalt az édesapám és szeretném ha eltávolítanák a facebook profilját?

Figyelt kérdés
Szeretném elkerülni a közelgő születésnapi köszöntéseket azok részéről akik esetleg nem szereztek róla tudomást.
2014. febr. 11. 10:55
 1/9 2xSü ***** válasza:
100%

Két lehetőség van. Az egyik, hogy kéred az elhunyt személy profilját emlékoldallá alakítását itt:

[link]


Innentől a Facebook jelzi, hogy elhunyt személyről van szó, csak az ismerősök láthatják az adatlapot, keresőben nem jelenik meg sem a név, sem a bejegyzések, így gyakorlatilag ismerősön kívül más nem láthatja az oldalt.


A másik lehetőség a fiók törlésének kérése, illetve elvileg lehet saját kérést is intézni a Facebook irányában itt:

[link]

2014. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt:

2014. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogadd őszinte részvétem !
2014. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek ha emlékoldallá alakíttatom akkor azt továbbra is jelzi hogy szülinapja van/lenne?
2014. febr. 11. 11:22
 5/9 Lajos54 ***** válasza:

Ha hozzáférsz a profilhoz, tehát tudod a jelszót, felhasználó nevet, akkor tudod törölni/töröltetni.

Ha emlékként meg akarod őrizni, át lehet állítani, hogy például a születésnapi adatokat ne jelenítse meg, illetve nagyon sok dolgot át lehet állítani. Igaz némelyik nem túl feltűnően, de ott vannak az elrejtési lehetőségek szinte minden adatnál.

2014. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak sajnos nem tudom a jelszót, szóval most könyöröghetek és bizonygathatok a facebooknak.
2014. febr. 11. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Én az öcsémet szerettem volna levetetni. Úgy emlékszem, valamivel igazolni kellett volna , hogy közöm van hozzá. Mivel nem vagyok jóba a közvetlen családjával, így nem tudtam megtenni.

Neked biztosan sikerülni fog.

2014. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 2xSü ***** válasza:
Az általam írt linkeknél meg lehet és meg is kell adni a hivatalos iratokat. (Halotti anyakönyvi kivonat beszkennelve.) Nem kell sem könyörögni, sem bizonyGATni, egyszerűen csak fel kell tölteni a halotti anyakönyvi kivonatot.
2014. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én már két hónapja küzdök ezzel a tetű oldallal. Báttyám profilját szeretném emlékoldallá alakítani. A halotti anyakönyvi kivonat beszkennelve megára feltöltve a link bemásolva az űrlapra. Erre mindig jön egy email hogy töltsem ki még egyszer az űrlapot és csatoljam a nekrológot. A csatolt halotti anyakönyvi kivonat több nyelvű. Valaki esetleg tudna abban segíteni hogy miért nem megfelelő számukra a link?

Előre is köszönöm.

2015. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!