Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám megnézni a fb...

Hogy tudnám megnézni a fb profilját ha nem ismerősöm?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinek a profilján nem látok semmit, csak a profilképét. Az üzenőfalát se látom, a kereső nem adja ki a profilt csak ismerős ismerősei közt találom meg, viszont érdekelne róla pár dolog.

Gondolom csak az ismerősei látják. Nem akarom ismerősnek jelölni mert igazából nem ismerem csak discoba láttam.

Egyik barátnőjét ismerem de nem annyira. Nem szoktam vele beszélni.


Arra gondoltam h csinálnék még egy profilt amin egy nem valós személy van, hanem pl "aki szereti a kakaóscsigát" vagy " berényi miki fan club"... tehát ilyesmi.

Csak ez a megoldás van?


2012. dec. 20. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Ha az adatvédelmi szabályok kizárják az idegeneket, akkor muszáj az ismerősi körébe tartoznod ha információt akarsz.


Emberfüggő, hogy kinek van szüksége nem létező ismerősöknek, mindenesetre az oldal tiltja hogy ilyen profilt létrehozz és 1-2 jelentés után kizárhatnak.

2012. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Egerecske ***** válasza:
Ha szeretnél tőle valamit miért nem mész oda nyíltan személyesen?!
2012. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A felhasználók különböző módon állítják be a saját láthatóságukat. Nincs más mód többet látni, mint az, hogy megkéred a közös ismerőst, hogy nézze meg neked azt, amire kíváncsi vagy. Vagy: megismerkedsz vele személyesen.
2012. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék tőle semmit, csak megnézném a képeit.
2012. dec. 22. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!