Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore. Hogyan tud az ismerősöm...

NCore. Hogyan tud az ismerősöm továbbra is letölteni? (lent)

Figyelt kérdés
Egy barátomnak megadtam az accountom régen, de mára már nem vagyok jóban, így kódot változtattam. Viszont azt látom, amikor az adatlapomra megyek, hogy ő szed le valamit. Már kétszer cseréltem kódot, de mind a 2 lehetőségnél tudott letölteni. Szerintetek megkapja az új kódomat mindig? Mégis hogyan? Hisz az email-t egyébként sem küldenek ki a változásról és ha ki is küldenének az enyém van megadva. Elképzelhető, hogy korábban leszedett rengeteg torrentet csak nem kezdte el letöltögetni és most így szívat engem h benyomkodja azokat? Lehet más módszere?

2012. dec. 18. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha benne van a kliensében a torrentek akkor azokat kiírja az oldalon is.A tiéidet is és az övéit is.Ha kerülnek a listához új torrentek is akkor ott már más a probléma.
2012. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérjél új Passkey-t is. Profil beállítások > Biztonság > Új passkey kérése. Új passkey kérésénél nem fogod tudni majd seedelni az eddig letöltött torrenteket csak majd az újakat.
2012. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem elég az oldal jelszavát cserélni, az csak a belépéshez kell. A passkeyedet használja, ami a profilodat azonosítja az adatküldésnél. Bárki aki a te passkeyeddel tölt, az a te profilodnál számolja el az adatforgalmat. Minden letöltött torrentbe bekerül ez az egyedi azonosító.

Ha sosem cseréltél kódot, akkor ő bármelyik letöltött torrentből ki tudja másolni ezt a kódsort és egy új letöltésbe beilleszteni.


Ha a beállításokban passkeyt cserélsz, akkor a régi kulccsal futó torrentek leállnak, az újat pedig már nem érheti el a barátod.

2012. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Máris megcsinálom, remélem lesz eredménye.

Köszönöm szépen az ilyen gyors válaszokat.

(zöld pacsik)

2012. dec. 18. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Viszont ha a saját torrenteidet nem szeretnéd újra letölteni akkor az oldalon van leírás hogy a kliensben hogyan állítsd át a passkey-t, de ezt csak te fogod tudni.
2012. dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!