Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefonon internet, PC-n...

Telefonon internet, PC-n keresztül lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy Nokia 5230-asom.Azt szeretném kivitelezni,hogy a telefonon használjam a vezetékes internetet,PC-n keresztül.

A telefonomon,azaz a SIM kártyámon letiltattam az internetet,mert atom drága.Töltőkártyás vagyok.Szóval lehetséges ez valahogy?



2014. febr. 5. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

elképzelésem sincs h miért akarsz a géped elött a telefonodon netezni...? vagy nem gondoltad át vagy nem tom...

ammeg nem lehetséges a leírtak szerint.

2014. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:

Kell a PC-be egy wifi kártya, meg egy program ami megosztja a netet.

Ugyanakkor lényegesen jobb megoldás, ha veszel egy wifi routert és azzal osztod meg a netet, így nem kell a gépnek mennie, ha csak telefonon netezel.

2014. febr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Emberek ***** válasza:
5230-ban nincs wifi, és olyan megoldás sincs, hogy vezetéken osszad meg a netet a telefonodra a gépről
2014. febr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Így van,nincs benne wifi.Tudom hülyén hangzik,ott a net,a gép,én meg telefonon akarok netezni :)

Puszta kíváncsiságból.Érdekelnek az ilyen dolgok,hogy hogy lehet megoldani.Sose tudni mikor jön jól egy ilyen megoldás. :)

2014. febr. 6. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!