Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges tanyán internet?

Lehetséges tanyán internet?

Figyelt kérdés
Melyik módszer a legprktikusabb?

2014. jan. 26. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

- Mobilinternet

- Mikró hullámú internet

- Műholdas internet


A legpraktikusabb a mikró hullámú internet lenne. Általában az a legolcsóbb és az a korlátlan. A mobilnet meg a műholdas net adatforgalmi korlátos.


Illetve vannak olyan tanyák is ahol a Telekom vagy az Invitel csavart rézérpárú telefonkábele ki van húzva de mivel általában kilométerekre van a DSLAM csak analóg telefon szolgáltatás érhető el rajta.

2014. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. jan. 26. 17:35
 3/7 anonim válasza:

Az első jól leírta,legtöbb helyen a mobilnet elérhető,de szerintem a mikrohullámú jobb és sokkal gyorsabb.

A műholdas net nekem drága.

Nekünk a mikrohullámú vált be,de 20 ezerért kötötték be,szóval sokáig mobilnet volt a gépen,de az is jobb volt,mint a semmi.Szerintem pár éven beül tuti még jobb lehetőségek lesznek :-)

2014. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén egy szavazat a mikrósra!
2014. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" "a műholdas net adatforgalmi korlátos."


És 20-30000-től kezdődik havonta.

2014. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A btel-nél van olcsóbb műholdas net,az 6 ezer körül van havonta,de nem korlátlan.Ahol nincs más lehetőség,az is jó,mert annyira nem horror az ára,de a bekötésért ott is fizetni kell(belépési díj 0 ft,de nekem telefonon mondták,hogy ott is közel 20 ezer a telepítés,belépési díj tényleg nincs)
2014. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most nézegetem, tényleg van olcsóbb is, de elég szűkreszabott leforgalmazhatósággal.


[link]

[link]


Szerintem a mobilnet sem drágább ettől, bár ennek az egyetlen előnye, hogy szinte bárhol elérhető az országban.


Nálunk szerencsére elég jó a mikrós már, és ennyiért korlátlant ad.

2014. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!