Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak hordozható wifi hotspottal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem nagyon találok fórumokat, ahol erről szó lenne, de hátha valaki használ ilyet. :)

2014. febr. 3. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak. Volt egy t-mobile-os ilyen: [link]

2 évig használtam. Nem szerette ha torrenteztem vele, mert hajlamos volt a túlmelegedésre a nagy adatforgalom miatt és ki is kapcsolt ezért néha, de egyébként jó volt. 5 felé lehetett osztani vele a netet.

Most ilyen r208-at használok: [link]

Ez sokkal jobb a ZTE-nél, bírja éjjel nappal a folyamatos internetezést, torrentezést max sávszélességgel órákig. Ehhez 10 ezközt lehet csatlakoztatni. De kérdezz, ha valami érdekel még.

2014. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ó nagyon király! Én ezt az R206-ot néztem ki magamnak.

Már csak kb olyan kérdésem lenne, hogy hány GB/hó-t használtál, és az elég volt-e? Én eléggé sokat netezek, de a torrentezést azt hanyagolnám. :)

2014. febr. 4. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem most MobilNet L csomagom van. 12 GB/hó + 100 GB éjszakai (éjféltől reggel 6-ig) és ez 5500 Ft/hó. a 12 giga elég általános használatra, a 100 giga pedig tökéletes torrentezésre. Kliens be van állítva, hogy éjféltől reggel 6-ig max. sávszélességgel fusson, a többi időszakban 1 Kb/s-re van korlátozva. Nekem ez így nagyon jó és olcsó megoldás a többi mobilinternet csomaghoz képest, talán még a szolgáltató is a legjobb választás.
2014. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kutya1976 válasza:
Sziasztok nekem R208 mobil wi-fim van,csak telefonnal használom.Csak azt szeretném meg tudni,hogy mi a jó görcsnek van benne micro sd hely,szolgál valami célt,vagy netán az adatokat ossza meg wi-fin keresztül? Nem jöttem rá.
2015. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A micro sd akkor jó hogy ha bedugod számítógépbe akkor látja tárhelyként.
2017. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!