Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudhatom meg, hogy van...

Rionen kérdése:

Honnan tudhatom meg, hogy van e wifi driverem?

Figyelt kérdés
Örököltem egy laptopot. Ha everestet szedek le hozzá azzal kideríthetem?

2014. febr. 1. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megpróbálsz csatlakozni, majd kiderül!
2014. febr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt kideritheted hogy milyen wifi eszköz van benne.

Egyszerűbb az eszközkezelőbe a hálózati kártyáknál megnézni es ha sárga kérdőjel van a wifi eszköz mellett akkor a gyártó honlapjáról letölthető a megfelelő driver.

2014. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

oké.

És hol tudom megnézni milyen hálózati kártyám van?

2014. febr. 1. 09:48
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Laptopnál marha egyszerű a dolog. Nem kell cúlhődni Everest -el hardver azonosítókkal meg a Google -el.

Felmész agyártó oldalára és minden drivert és segédprogramot megtalálsz a Laptopodhoz típus vagy sorozatszám alapján. Persze ha olyan oprendszert telepítesz rá, amihez hivatalosan nincs támogatás az adott típusnál, akkor vannak csak gondok. Ilyenkor jöhet az google és a többi kínlódás.

2014. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennél konkrétabban nem tudom leírni"az eszközkezelőbe a hálózati kártyáknál "fűl megnyit.

Amennyiben nincs ott semmi (amit kétlek)akkor everest helyett aida64 mert ez lett az everestből.

Két kártyát kell láss egy lan és egy wifi elnevezésűt.

2014. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!