Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az mitől lehet hogy ha elkezde...

Az mitől lehet hogy ha elkezdek tölteni neteről akkor nem akar semmit betölteni mert szinte egyből bedobja hogy Ez a weboldal nem érhető el?

Figyelt kérdés
amúgy meg ha nem csinálok semmit és lemérem a sebességet akkor megvan rendesen a le és a feltöltési sebesség valamint a ping sem magasabb mint szokott ez a hiba tegnap jött elő először és akkor is megvan ha kicserélem a routert egy másikra... szerintetek mi lehet a hiba oka? és a szolgáltatónál lehet vagy nálam?

2014. jan. 31. 07:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem de nálam nemcsak letöltéskor hanem random csinál ilyet 120-as netnél tehát ez nem lehet gond.Lefuttattam egy kémrobot keresést egy böngésző takarítót valamint egy vírusirtást.Ennek ellenére maradt minden a régi.Amit még észrevettem hogy ha átváltok képkeresőre túl sokáig tart a keresés.Gyanakszom a Java vagy a flash legújabb frissítésére.Nem mindig sikerül nekik jót kihozni.
2014. jan. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Betelefonáltam a szolgáltatóhoz és azt mondták hogy majd kiküldenek valakit... Egyébként két különböző routerrel és közvetlen a modemmel is csinálja valamint nem csak az én gépemen mármint ugyan úgy elmegy itt is de ha elkezdek tölteni akkor itt is és a többi gépen sem ad be semmit...
2014. jan. 31. 08:42
 3/12 A kérdező kommentje:
jah de ha elkezdek tölteni valamit akkor azért hogy semmi mást nem tölt be de a letöltés nem szakad meg...
2014. jan. 31. 08:44
 4/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem a szolgáltatóval ők azt mondják vírusfertőzés és hogy sem náluk sem nálam nincs baj a modemmel na de ez úgy jelentkezett hogy szerdán este semmi baj nem volt, kikapcsoltam a gépet majd csütörtök reggel egyből bekapcsolás után előjött akkor csütörtökön nem jelentettem be mert arra gondoltam biztos valami átmenteti zavar de mikor már péntek reggel is megvolt akkor beszóltam egyből 8 után nem sokkal akkor azt mondták hogy írnak egy munkalapot és 72 órán belül kijönnek mert hogy kb a modem a ludas na de a 72 óra letelt és még sehol senki és ma délelőtt már lefolytattunk velük egy-két vitát és ők feszt állítják h nálam a baj a gépekkel meg hogy vírusfertőzés meg az extrém adatforgalom... namost vírusom nincs a másik meg hogy 15 megás nettel mi extrém a napi átlag 30-40 GB adatforgalomban mikor van hogy jó ha 2 giga adatforgalmam van naponta ?....
2014. febr. 3. 12:20
 5/12 A kérdező kommentje:
vagyis van hogy van 50-60 GB adatforgalmam is de van hogy jóformán semmi....
2014. febr. 3. 12:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem mobilnetem van, tegnap semmi baja sem volt, nagyon jó sebességgel ment, ma pedig teljesen lelassult. Gyanús, hogy valami van a BIT központtal, nem ez lenne ez első eset. Nálam sincs vírus vagy hasonló, fizetős ESS a védelem.
2014. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azt a választ kaptam hogy elértem a szerződésben foglalt adatkeretem... ami 250 GB ( Széles sávú internet kapcsolatnál ) igaz a szerződésben benne van de egy árva szót sem szóltak róla a megkötésekor... és megszaggatják... 15 megás net aminek felét garantálják és arra a kérdésemre nem tudtak semmitse mondani hogy ha már limit van akkor miért nem korlátozzák a garantáltra? mért kell megszaggatni?... meg elkezdi hogy az ügyfeleik nagy része kerül minden hónapban ilyen korlátozás alá... ( DNS szerver nem válaszol ) vagy valami ilyesmit ad ki a gép meg hogy nem elérhető semmi
2014. febr. 4. 14:13
 8/12 A kérdező kommentje:
vagyis elnézést... nem 250 GB hanem 200
2014. febr. 4. 14:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja mobilnettel nem tudsz letölteni több órás filmeket.
2014. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De ez nem mobilnet...
2014. febr. 5. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!