Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja lett a Google Chrome-nak?

Mi baja lett a Google Chrome-nak?

Figyelt kérdés
Úgy van beállítva, hogy megnyitáskor a leggyakrabban látogatott webhelyeket adja ki, de pár hónapja valamiért nem ad ki semmit, csak a fehér kockákat, amibe a webhely kerülne. Mint amikor kitörlöm az összes előzményt és nem ad ki gyakran látogatott webhelyt. Mi a baja? Mit csináljak, hogy megint jó legyen?

2014. jan. 28. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a gond, tehát ki kell várni. Szerintem náluk lesz a hiba. Egy másik kérdező arra panaszkodik, hogy nem tölti be a weboldalakat a Chrome. Nálam ez a frissítés után szintén ugyanígy volt majdnem 1 hétig csinálta. A barátnőm is panaszkodott, hogy nem működik a Chrome rendesen. Szóval ki kell várni, vagy váltani. Én most Torch böngészőt használom, egy az egyben Chrome. Még tán jobb is.
2014. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most néztem meg, a Torch tele van ilyen számomra fölösleges gombokkal, mint jobb felső sarokban a torrentés a media letöltő, meg új oldal megnyitásakor lent egy fehér sáv, ilyesmik.. Ezeket el lehet tüntetni?
2014. jan. 28. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ezeket el lehet távolítani, mert ezek beépülő modulok. Én ezt a böngészőt akkor vetem be, ha a Chrome vacakol, mint most is. Viszont van még egy Chrome alternatíva - Cool Novo. Próbáld ki ezt is. A bővítményeket amiket Chrome- on használok, szinte mindegyik jó itt is.

Esetleg még egy tipp a Chrome-hoz. A legújabb verziókban már van lehetőség teljes visszaállításra a beállításokban. Ha minden igaz, akkor a legutolsó opció a rejtett beállítások alatt. Helyedben kipróbálnám ezt is, lehet így a probléma is megoldódna. Sok sikert. Üdv.

2014. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem olvastam az előzőeket, de Explorernél pl külön lehet állítgatni, hogy a hamarabb behozós oldalakat is törölje, szóval gondolom, talán azokat is törli, amúgy más is írta már, hogy a Chrome legújabb verziója nemannyira működik jól.
2014. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!