Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom a bing keresőt...

Hogy tudom a bing keresőt kitörölni?

Figyelt kérdés
Akárhogy állítom be a google-t keresőnek,mindig a binget adja be. Kitörölni is próbáltam,de mindig csak ez. Mit lehet vele kezdeni hogy teljesen kitöröljem a Goggle Chrome-ból?

2014. jan. 27. 15:26
1 2
 1/14 Szűcs István3 válasza:
Start, Vezérlőpult, menj a programok telepítése és törlése alkalmazásba keresd meg és onnan töröld ki.
2014. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 levis56 ***** válasza:

Nem kell kitörölni,a böngésződ beállításaiban írd át a kezdőoldalt [link] zárg be a böngészőt és nyisd meg újra.

[link]

[link]

2014. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már kerestem,de nincs ilyen program. A kezdőoldal megy. A baj az hogyha új oldalt nyitok akkor ezt a keresőt adja be,pedig a témám(chrome websopból van) hátterét kéne beadnia,régen így működött de a hülye bing lejött valamivel.
2014. jan. 27. 18:56
 4/14 levis56 ***** válasza:
2014. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 levis56 ***** válasza:
De ha hajlandó lennél megírni milyen böngészőt használsz gyorsabban menne,az ujjamból szopjam ki?
2014. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Írtam hogy Google Chrome, ezen mit nem értesz??
2014. jan. 28. 15:54
 7/14 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm a segítségeket...próbálkozok.

Jók amit mondok és megcsináltam mind, de ha fent új lapot nyitok meg továbbra is a bing jön be.

2014. jan. 28. 15:59
 8/14 levis56 ***** válasza:

Akkor töröld le majd telepítsd ezt,nekem ezzel soha nem volt probléma.

[link]

2014. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Egyszerűen! Beállítások -> Speciális beállítások megjelenítése -> A böngészőbeállítások visszaállítása, és kész
2014. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én is újratelepítettem a Chrome-t és azóta ha új lapot nyitok, akkor mindig a Bing jön fel, már össze vissza kattintottam, meg minden, de nem akar eltűnni, eddig nekem is rendesen ment. Valami ötlet? Neked megoldódott már?
2014. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!