Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom a bing keresőt...

Hogy tudom a bing keresőt kitörölni?

Figyelt kérdés
Akárhogy állítom be a google-t keresőnek,mindig a binget adja be. Kitörölni is próbáltam,de mindig csak ez. Mit lehet vele kezdeni hogy teljesen kitöröljem a Goggle Chrome-ból?

2014. jan. 27. 15:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát néha-néha még meggyűlik a bajom efféle toolbarokkal, de a bing nekem egyszer csak eltűnt. Érdemes többször is ránézni hogy nem e visszajött valamivel letöltéskor, a lényeg, hogy a böngészőből és a Windows-ból is ki legyen törölve! :)
2014. okt. 4. 23:15
 12/14 Benooke válasza:
Nem hiszem hogy aktuális a válasz, de aki ezzel a problémával találkozna, annak a megoldás ami nekem az előbb működött a következő: Az új oldalon, ami ugye bing-es, bal lent vannak opciók. Azokból azt hiszem a leg jobboldali a visszaállítás. Katt rá és kész.
2014. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ASzeby válasza:
Én úgy oldottam meg, ha ez segít, hogy Vezérlő pult --> Programok eltávolítása, és itt kell keresni valami olyasmit, hogy Search System, vagy hasonlót.(Már nem emlékszem a nevére pontosan, a lényeg, hogy tartalmazza a "Search"(keresés) szót.) Én ezt eltávolítottam és ezzel levakartam magamról a Bing keresőt.
2014. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia! Én most jártam így. Pár napja csak a binget adja be, és nem tudok tőle szabadulni. Chrom-ot használok, de már próbáltam a Firefoxot is ott is a Bing jön be. Hogy sikerült megoldani a problémát? Jó lenne valami megoldás, mert már kezdek kiakadni.. :)
2023. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!