Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook rajongói oldalon...

Raptordead kérdése:

Facebook rajongói oldalon felhasználó letiltása?

Figyelt kérdés

az én esetemben van egy dajongói oldal amelyen van egy felhasználó ami nem kívánt, sértő megszólalásokat tesz közzé ami a többi rajongónak nem igen tetszik és nekem se...

arra lennék kivántsi hogy annélkül hogy rajongó lenne az oldalnak vagy mindenkinek a posztolási lehetőségét tiltsam le lehet tiltani ezt a személyt? ha valami kiegészítő, program kell hozzá az mindegy csak az a lényeg hogy le lehessen tilta hogy ne tudjon postolni és hozzászólni semmihez az oldalon


a válaszokat előre is köszönöm :)



2014. jan. 23. 22:21
 1/3 anonim válasza:
a hozzászólásánál a jobb sarokban van egy x(ha rámész a nyíllal a hozzászólásra,akkor mutatni fogja,ha emígy nem),arra rákattintasz,és ott majd lesz egy szövet,az közül pedig kiválasztod a tiltást...bocsi,régen tiltottam már le valakit,szóval nem tudom pontosan,hogy hogyan írja...
2014. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ááá most hogy átnéztem igen szarul irtam bocsánatot kérek este volt már eléggé :D :D remélem a lényege érthető volt


és ez amugy a rajongói oldalról törli a felhasználót? nem tud oda postolni és hozzászólni se sehogyan? vagy a letiltásra úgy gondolsz mint felhasználó a felhasználót?

mert itt a rajongói oldalnak kéne letiltania a felhasználót (ha ez igy van akkor szólj csak értetlen vagyok és most nem tudom meglesni

2014. jan. 26. 23:56
 3/3 anonim válasza:

Az oldal tiltja le a felhasználót :) látja a dolgokat,de se lájkolni,se hozzászólni nem bír semmihez :)

/egyszer LB-met tiltottam le,mert minden hülyeséget kommentált xd szóval innen tudom,hogy mit bír csinálni egy letiltott személy :'D/

2014. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!