Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fórum felhasználó kilétét ki...

Fórum felhasználó kilétét ki lehet deríteni?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen egy fórumon több kollégámat támadják,engem is egy fórumon. Az illető túl sok információt tud, túl hirtelen. Valamilyen módon nem tudnám kideríteni ki van egy bizonyos felhasználónév mögött? Esetleg egy városnevet, ahonnan írt. Bármi info elég lehet. Előre köszönöm a segítséget!

#fórum #visszaélés #titkos felhasználó
2014. jan. 23. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

IP-címet ki lehet deríteni egy egyszerű weboldallal, de ebből csak az országot, szerencsés esetben nagyvárost tudsz visszakeresni.


Viszont ha váltatok meg IT-s kollégától, akkor a kémprogramvédelmet újra átnézném.

2014. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem akár egy nagyváros is elegendő lenne. Tudsz segíteni? Felvenném veled a kapcsolatot privátban, ha segítenél nekem, megköszönném...
2014. jan. 23. 20:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Most nézem milyen értelmesen sikerült megfogalmazni a kérdést. :D Bocsi, fáradtság
2014. jan. 23. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Ip cím alapján elég nehéz lesz, mert valószínűleg dinamikus ip címet használ az illető és így netre csatlakozáskor új ip címet kap az illető. De azért próbálkozhatsz.
2014. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon sokat árt nekünk az a valaki. Név nélkül úgy gondolom marha könnyű mocskolódni. Ákármilyen segítséget elfogadok, ami egy elvezethet ahhoz, hogy végre kiderüljön, ki az a mocsok!
2014. jan. 23. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!