Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Steam kereskedelem hogy megy?

Steam kereskedelem hogy megy?

Figyelt kérdés

Sok helyen látni, hogy árulnak Steam, Origin stb. kódokat, igen olcsón, gondolom úgy, hogy ezen még valamennyi haszon is van.

Az lenne a kérdés, hogy ez, hogy működik, hogy lehetne belevágni? Még ha nem is nagy pénzeket " szakítani " de mai világban kis kiegészítésnek nagyon jó lenne ez.

Válaszokat előre is köszönöm.



2014. jan. 21. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Megveszi amikor akciós ajándéknak(kód) majd elagyja az akció után
2014. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor magyarul ez is úgy kezdődik, hogy egy jó nagy befektetés az elején?:(
2014. jan. 21. 23:10
 3/8 anonim ***** válasza:
figy én amazonon megvettem a max payne 3-t és az La noirt 1600 ft ért itt meg el tudom passzolni a kettőt olyan 4-5 ezerért.Csak tudni kell hol vannak olcsó árak és mennyiárt lehet eladni itthon :)
2014. jan. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja valami ilyesmi kéne nekem is mellékesnek. :)
2014. jan. 22. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:

csekkold meg ezt [link]

Előző voltam ;)

2014. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Majdnem elfelejtettem.Az amazon.com ünnepekkor baromi jó leárazásokat csinál jobbak mint a steam!Ha onnan szeretnél vásárolni akkor arra kell figyelni,hogy magyar cím helyett valami amerikait válassz különben adózás miatt nem enged vásárolni.Legkézenfekvőbb ha egy szálloda címét adod meg mintha ott "nyaralnál" :D Hawaii a legjobb ott nincs adó ezekre a vásárlásokra :D
2014. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a tippeket. :)
2014. jan. 23. 23:04
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!