Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti is leszärjátok, hogy 9...

Ti is leszärjátok, hogy 9 éves lett az ncore oldal?

Figyelt kérdés
én leszärom

2014. jan. 21. 19:47
1 2
 11/13 SimkoL ***** válasza:
18%

Aki valójában számítástechnikával foglakozik az nagy ívben le...ja az ncore-t. Közel harminc éves pályafutásom alatt még a közelében sem jártam, inkább arab és orosz oldalak :) ott még olyan dolgok is vannak, amiről nem is álmodtatok.

Persze nem játékokról van szó de akár lehetne az is.

Ez olyan mint az oviban 'beee, én ncore tag vagyok te pedig nem, beee....'. A kutyát nem érdekli az, hogy ki milyen oldalt kedvel vagy honnan töltöget le - én soha nem dicsekednék a kedvenc török oldalammal :) -


Mindent összefoglalva pelenkások műfaja az ilyen.

2014. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Minthogy az internetes ismeretekkel való anonim kérkedés is.


Bár a rutracker tényleg jó oldal.

2014. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 SimkoL ***** válasza:

#12: "Minthogy az internetes ismeretekkel való anonim kérkedés is. "


Tudod közben kaptam pár privátot is és nem vitázok senkivel sem. Nekik szólt a 'pelenkás' dolog.


Az anonimitásról pedig annyit, hogy nekem ki van írva a felhasználó nevem :) és bármikor a teljes nevemet is adom az általam leírtakhoz.

2014. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!