Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mindent elhisznek...

Szerintetek mindent elhisznek az emberek amit a fecebook-on csinálnak vagy írogatnak ki az üzenőfalra, vagy csak egy álomvilág és nem a valóság? Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 15:43
 1/1 anonim válasza:

Nekem pl az a véleményem, hogy túl komolyan van véve az egész. Az emberek annyira féltik ezt a kis "felületet", hogy az már valami beteges. Én nagyon belemerültem, mikor regisztráltem szeptemberben, de ki is ábrándultam belőle elég gyorsan... Amiket kiteszel nyilvénosba, olyan képet alkotsz magadról, de ha privátban rá írsz valakire, akkor már nem mindegy, hogy mivel poénkodsz. Nekem sikerült szereznem pár ellenséget egy kutyás giffel XD


Na meg nézd meg ezt a videót, biztosan láttad már :-) Nagy igazságok vannak benne.

http://www.youtube.com/watch?v=d7l5Mw6GxLs

2014. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!