Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook születésnap átállítás?

Facebook születésnap átállítás?

Figyelt kérdés
Régebben regisztráltam Facebookra, mikor még nem voltam 13 (nemszeretnék fikázó kommenteket, ma már a babáknak is van Facebookjuk), és kicsit régebbre állítottam a szül. dátumot, és most vissza szeretném állítani eredetire, de le fog-e esni a Facebooknak, hogy eddig nem szabadott volna fenn lennem Facebookon?

2014. jan. 19. 13:54
 1/2 savanyújóska ***** válasza:
Nem hinném, hogy különösebben érdekelné őket. Ha meg mégis, most már jogszerűen használod, és kb. bármikor csinálhatsz egy új regisztrációt, plusz reklámbevételt is generál(hat)sz, így nekik sem érdekük a dolog. Esetleg a személyidről (vagy valamilyen személyazonosító okmányról) kérhetnek egy fényképet, de ez kortól független, bármelyik fiókkal megtehetik, nincs összefüggésben a koroddal, és elég kicsi rá az esély.
2014. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, csak hasonlóan jártam a Google fiókommal, és ott nagyon is érdekelte őket a dolog. Na mindegy, ment a zöld pacsi!
2014. jan. 26. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!