Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha regisztrálok valahova, az...

Ha regisztrálok valahova, az IP címem alapján tudni fogja hol lakom?

Figyelt kérdés

[link]


Itt irja a hosszúsági fokokat is. Szóval bárki meg tudja nézni hogy ki hol lakik?


2014. jan. 17. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a Baross teret írja, pedig nem ott vagyok.

Az internetszolgáltatód tudhatja, hogy hol vagy, illetve ők is azt, hogy kinek osztották ki ezt az IP címet, és az alapján tudják.

Ha bárki kideríti, az biztosan kapcsolatba lépett velük. Hivatalból csak bírósági végzéssel lehet ilyet. Egyébiránt az ott dolgozók közül bizonyos embereknek is joguk van hozzá, ezt mindig dokumentálják, hogy ki milyen adatott kérdezett le, a visszaélések elkerülése végett.


Amit most gondolsz, arra pedig azt mondanám, én azt hiszem, hogy bírósági végzést könnyebb szerezni, mint betörni egy ilyen rendszerbe.


Szóval a rövid válasz a kérdésedre: maximum az országot.

2014. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az IP cím ismeretében, az "IP adress" weboldalakat használva csak azt tudod meg, hogy a szolgáltatódnak hol van a szervere.
2014. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!