Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha regisztrálok paypalra...

Ha regisztrálok paypalra akkor bankkártyáról tudok rá utalni pénzt?

Figyelt kérdés
mármint anélkül, hogy kártyát csatolnék a paypal acchoz. szal a paypal regisztrációmnak van így bankszámla száma amire tudok a kártyámról utalni?
2013. nov. 13. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A bankSZÁMLÁDról tudsz rá utani pénzt.
2013. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocsi, úgy értettem. és ezt hogy kell csinálni? paypal accnak is van számlaszáma? ha igen, hol találom?
2013. nov. 13. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:

My Account/Top Up/in a few days

Ha ezt kiválasztod, akkor kiad egy bankszámlaszámot. Ez nem a te banskzámlaszámod, hanem egy közös paypal számla.

Kiad még ezen kívül egy 15 karakterből álló trasnfer id-t. Ezzel azonosít téged (a te paypal számlád). Ezt meg kell adnod az utaláskor.

2013. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hova kell megadni? még nem utaltam soha, új nekem ez az egész
2013. nov. 13. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyan mező, hogy közlemény (vagy valami hasonló) Oda kell beírni.
2013. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

na, hát én pont nem oda írtam:S van itt 1 olyan mező hogy

"Átutaló hivatkozása a műveletre:"

na és én ide írtam. van utána valami magyarázat, ez az: "A közleményen kívül olyan hivatkozást adhat meg, amely a megbízás/utalás végső teljesítéséig jellemzi azonosítja a tranzakciót, így erre hivatkozhat a kedvezményezetnél." nem dobott vissza semmi hibát, a pénzt elküldte, remélem meg is kapom paypalon

2013. nov. 13. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!