Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet sürgősen végleg...

Hogyan lehet sürgősen végleg eltüntetni a facebook oldalt?

Figyelt kérdés

Feltöltöttem egy videót, és másnap jött a szerzői jog sértés felszólítás. Persze a videót kitörölték. Nem szex jelenet, hanem idősökről készítettem egy videót.


Eddig 5 videót töltöttem fel, az sohasem volt baja a facebooknak. Ugyanez a szituáció a youtube-on is, oda sem lehet feltölteni semmit, mert rögtön kitörlik.


Akkor mi értelme az internetnek? Ha letöltünk törvénysértés, ha feltöltünk, törvénysértés!



2014. jan. 13. 17:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy sincs a facebook-on semmi. Az internetet is unom már.
2014. jan. 13. 17:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínű a zenét észleli egy shazamhoz vagy soundhound-hoz hasonló rendszer, és megnézi az kihez tartozik, majd automatikusan letiltja. YT az már csak ilyen. De szerencsére nem az az egyetlen video megosztó egy csomó hely van ahova fel lehet rakni és nem szólnak érte

indavideo magyar

dailymotion külföldi

2014. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az indavideo tényleg jobb, mint a youtube!
2014. jan. 13. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem jobb mert: sz*r a lejátszó, lassú, max 720p felbontást ad azt se csúcs minőségben

de legalább nem törlik le a dolgokat

2014. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!