Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki belépked a facebokomba...

Valaki belépked a facebokomba és már 15-20 ismerősömet ki is törölte 3 nap alatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jelszót hiába változtatok ugyanúgy belép sajnos, ráadásul nekem még ilyen bejelentkezési sms értesitő is van aktiválva, ami azt jelenti ha valaki belép akor kapok egy smst róla, de ez a köcsög belépked mégis úgy h még smst sem kapok nem tom miért. Hogy csinálja? Mit tegyek?

2014. jan. 12. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A hozzárendelt email jelszót is kéne változtatni ugyanis azon keresztül lép be.
2014. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt is szoktam, sőt még egy új email cimet is hozárendeltem a facebokomhoz a régi helyett, és még ez sem segit! Hogy csinálja? Ez egy profi?
2014. jan. 12. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
az nem jutott eszedbe, hogy az ismerőseid törölték magukat?
2014. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15-20 ismerös ilyen rövid idő alatt? nem hinném! Holnap még kevesebb ismerösöm lesz mint most ez miatt a köcsög miatt, az is tuti!
2014. jan. 12. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Töröld ki az összes aktív bejelentkezést, lehet, hogy folyamatosan fenn van, azért nem kapsz SMS-t sem.

Fogaskerék, Fiókbeállítások, Biztonság, Aktív bejelentkezések, Szerkesztés.

2014. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okés megpróbálom!
2014. jan. 12. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Vírus- és kémprogramírtás.
2014. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!